Usługi restauracji hotelowej wspierane są między innymi przez wirtualną kasę fiskalną, która usprawnia procesy obsługi i sprzedaży w lokalu. Wirtualną kasę fiskalną można z powodzeniem zintegrować z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, komputer. Dodatkowo wirtualna kasa fiskalna może być połączona z oprogramowaniem i aplikacjami typu POS.

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w restauracji hotelowej za pomocą wirtualnej kasy fiskalnej 

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom IT można aktualnie zrezygnować z posiadania fizycznych urządzeń jak kasa fiskalna i wymienić ją na wirtualną kasę fiskalną. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest korzystanie z własnego urządzenia jak tablet z odpowiednią aplikacją i używanie go jako softwarowej kasy fiskalnej.

 

Posiadanie wirtualnej kasy fiskalnej może przynieść wiele korzyści, wśród których można wyróżnić: 

 

  • brak konieczności zakupu kolejnego urządzenia
  • niższe koszty przeglądów
  • prostsze zarządzanie księgowością
  • zastąpienie kasy fiskalnej sprzętem używanym na co dzień 

 

Dlaczego warto wdrożyć wirtualną kasę fiskalną dla restauracji hotelowej? 

Wirtualna kasa fiskalna współpracuje z drukarkami fiskalnymi wydającymi paragony fiskalne. To system do zarządzania i organizacji przyjmowanych zamówień, który zapewnia lepszą i wydajniejszą pracę przy ich realizacji. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju lokalu, od dużej restauracji, po niewielkie obiekty gastronomiczne. Dlatego z powodzeniem wirtualna kasa fiskalna może być wdrożona w obszernej restauracji hotelowej. 

Aktualnie wszystkie restauracje hotelowe mogą używać aplikacji mobilnej jako wirtualnej kasy fiskalnej i to w dowolnym momencie.  

Dzięki temu rozwiązaniu podatnicy mogą ewidencjonować obrót za pomocą tabletu lub innego urządzenia mobilnego.Te rozwiązanie umożliwia także zarządzanie księgowością w restauracji hotelowej z każdego innego miejsca. Należy jednak zainstalować w swoim urządzeniu odpowiedni program. Każdy właściciel restauracji hotelowej w trakcie używania wirtualnej kasy fiskalnej odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.