Aplikacja i Oprogramowanie POS dla restauracji

Usługi restauracji wspierane są aktualnie przez nowoczesne rozwiązania IT jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w restauracji za pomocą aplikacji POS

Dzięki możliwości integracji systemu z systemem kasowym i z innymi urządzeniami można uzyskać wiele korzyści. Takie rozwiązanie jak możliwość używania tabletu połączonego z systemem i aplikacją ma wiele zalet między innymi: 

  • szybkie i bezbłędne wprowadzanie zamówień
  • ekspresowe tworzenie kolejki zamówień 
  • Możliwość podejrzenia aktualnego statusu zamówień
  • łatwe podsumowanie kasowe nawet tych skomplikowanych zleceń 
  • centralna informacja dla całej załogi
  • rezygnacja z odręcznego opisywania zamówień

Dlaczego warto wdrożyć aplikację POS do restauracji? 

Nowe technologie są stale rozwijane.Tradycyjne metody zarządzania ustępują miejsca bardziej nowoczesnym rozwiązaniom. Dzięki temu można sprostać coraz większym wymaganiom restauracji. Dlatego opcje w aplikacji zainstalowanej na tablecie również są ciągle udoskonalane. Aktualnie to twórca oprogramowania jest odpowiedzialny za to, aby spełniało ono wszystkie potrzeby restauracji

W nowoczesnym zarządzaniu kluczowa jest redukcja czasu. Dzięki możliwości zapisywania zamówień na tablecie z aplikacją i zintegrowanym systemem, można znacznie skrócić proces obsługi klienta. Te usprawnienie powoduje także, że możliwe jest całkowite zrezygnowanie z prowadzenia odręcznych notatek i tym samym zaoszczędzony czas poświęcić na realizację innych ważnych procesów w restauracji. 

Dzięki możliwości utworzenia kolejki zamówień, każda osoba odwiedzająca restaurację, wie dokładnie jak długo należy czekać na realizację zamówienia, a wprowadzone dane są czytelne i dostępne dla wszystkich pracowników. 

Zalet posiadania tabletu zintegrowanego z systemem ABS POS można wymienić wiele. Każdy właściciel restauracji w trakcie używania oprogramowania POS odkryje wiele istotnych funkcji, dostosowanych do jego potrzeb.