Oprogramowanie do barów ABS POS

Jesteś właścicielem baru? Chcesz się rozwijać, prześcignąć konkurencję oraz przyspieszyć realizację zamówień dla klientów? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ABS POS- oprogramowaniem dostosowanym specjalnie, aby spełniał wymogi właścicieli barów!

Nasze oprogramowanie współpracuje z tabletami i telefonami. Dodatkowo potrafi komunikować się z drukarkami fiskalnymi, tak aby drukować paragony!
Klienci barów nie należą do osób cierpliwych.  Nie zawiedź ich i wejdź na nowy poziom obsługi z naszą aplikacją!

Dodatkowo przeprowadzimy szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników, aby od samego początku aplikacja przynosiła tylko korzyści dla Twojej działalności.

Oprogramowanie do barów


ABS POS do barów, dlaczego warto?

Rozwój baru z oprogramowaniem POS

Nasze oprogramowanie to duży krok w rozwoju Twojego baru. Jest ono zoptymalizowane pod kątem użyteczności oraz szybkości, pomoże Ci zyskać w oczach klientów. Klienci widząc nowoczesny system do obsługi na pewno docenią, że dbasz o ich wygodę!

Łatwość obsługi

System zostaje przygotowany tak, aby nie trzeba było przeprowadzać długiego szkolenia! Schemat działania jest banalnie prosty. Po instalacji i krótkim szkoleniu zyskasz użyteczne narzędzie do zarządzania barem.

Aplikacja POS dla baru

Komunikacja z drukarkami

Nasze oprogramowanie to nie tylko system sprzedaży z produktami do wyboru, ale też po połączeniu tabletu z drukarką fiskalną, pozwala na wydruk paragonów! Sprzedaż nigdy nie była prostsza!

Zautomatyzowane zarządzanie stanami magazynowymi

Teraz już nigdy nie będziesz musiał powiedzieć klientowi, że nie może dostać swojego zamówienia, podczas gdy ten na nie czeka! Nasza aplikacja na bieżąco sprawdza stany magazynowe Twojego baru i aktualizuje się, aby nie można było zamawiać pozycji z karty, których aktualnie nie ma.

Bar z aplikacją ABS POS

Zamów

ABS POSJeśli nasza oferta wydaje Ci się korzystna, skontaktuj się z nami! Jeżeli masz dodatkowe pytania, z chęcią na nie odpowiemy! Nasza aplikacja to nie finalny produkt bez możliwości zmian. W razie potrzeby wprowadzenia nowych elementów, bez problemu zmodyfikujemy ją tak, aby spełniała wszystkie Twoje wymogi!

Zapraszamy do kontaktu!