Aplikacja i Oprogramowanie POS dla pizzerii

Usługi pizzerii w dzisiejszych czasach wspierane są przez nowoczesne rozwiązania informatyczne jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w pizzerii za pomocą aplikacji POS

Możliwość zintegrowania systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami przynosi dużo korzyści. Takie rozwiązanie jak korzystanie z tabletu sparowanego z systemem i aplikacją ma wiele zalet jak przykładowo: 

  • poprawne wprowadzanie zamówień
  • szybkie tworzenie kolejki zamówień
  • podgląd na aktualny status zamówień
  • łatwe podsumowanie kasowe nawet bardzo skomplikowanych zamówień
  • centralna informacja dla całej załogi
  • możliwość rezygnacji z pisania zamówień odręcznie
  • Skrócenie czasu obsługi klienta

Dlaczego warto wdrożyć aplikację POS do pizzerii

Nieustanny rozwój nowych technologii nie jest zaskoczeniem. Dlatego też, aby sprostać wymaganiom, opcje w aplikacji zainstalowanej na ta tablecie również są ciągle unowocześniane. Tradycyjne zarządzanie powoli ustępuje miejsca bardziej nowoczesnym rozwiązaniom. W chwili obecnej to twórca oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby spełniało ono wszystkie potrzeby pizzerii

Dla pizzerii jak i innych lokali serwujących fast food kluczowy jest czas obsługi klienta dlatego należy ciągle pracować nad jego optymalizacją. 

Możliwość zapisania zamówień na tablecie z aplikacją i zintegrowanym systemem redukuje go do minimum i dzięki temu rozwiązaniu zamówienia są bezbłędne i czytelne dla całego zespołu. Takie rozwiązanie powoduje także, że można całkowicie zrezygnować z konieczności pisania odręcznych notatek. Dzięki możliwości szybkiego utworzenia kolejki zamówień każda osoba odwiedzająca pizzerię wie dokładnie jak długo należy czekać na jego realizację. 

Zalet używania tabletu zintegrowanego z systemem ABS POS można wymienić wiele. Każdy właściciel pizzerii  w trakcie korzystania z oprogramowania POS odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.