Aplikacja do małej gastronomii

Prowadzenie własnego biznesu gastronomicznego, w dzisiejszych czasach, to nie lada wyzwanie! Nieraz trzeba mierzyć się nie tylko z konkurencją, która dla małej gastronomii jest nadzwyczaj duża, ale często problem staje się zarządzanie swoim lokalem.

Z pomocą dla właścicieli lokali z małą gastronomią przychodzi nasza aplikacja ABS POS! Dzięki niej, można o wiele szybciej obsłużyć większą ilość osób, sprawnie przyjąć zamówienie, wydrukować paragon, sprawować nadzór nad produktami jakie aktualnie znajdują się w magazynie, czy wysyłać zamówienia od razu do osoby odpowiedzialnej za ich przygotowanie!

Aplikacja do gastronomii w użyciu


Dlaczego warto zainwestować w ABS POS:

Rozwój małej gastronomii z ABS POS

Oprogramowanie ABS POS dla małej gastronomii zostało stworzone z myślą o prostocie obsługi, szybkości oraz użyteczności, czyli wartościach szczególnie ważnych w mniejszych lokalach.
Dzięki zawarciu wszystkich tych cech powstało świetne narzędzie pozwalające rozwinąć biznes oraz pozyskać stałych klientów.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Nasz system do małej gastronomii charakteryzuje się prostotą obsługi. W ciągu kilku minut od instalacji oraz przeszkolenia pracowników, system jest gotowy do pracy. Graficzne menu, bezprzewodowa komunikacja z innymi urządzeniami (takimi jak tablety na kuchni lub drukarki fiskalne) spowodują, że Twój lokal zyska na nowoczesności!

Komunikacja bezprzewodowa

Nasz program komunikuje się bezprzewodowo z drukarkami fiskalnymi oraz innymi tabletami w Twoim lokalu, dzięki temu czas przetworzenia całego zlecenia znacząco się skraca.
To nie tylko oszczędność czasu, ale także dokładność wykonywanych operacji. Od teraz sytuacja zaginięcia zamówienia lub jego niepoprawnego zapisania, nie będzie miała miejsca!

Pełna kontrola

Chcesz mieć pełną kontrolę nad stanami magazynowymi? Dzięki naszemu systemowi Twój lokal gastronomiczny zyskuje funkcjonalne narzędzie do nadzorowania wszelkich działań, w tym stanów magazynowych! Od teraz nie będziesz musiał informować klienta, o braku możliwości zrealizowania zamówienia po jego przyjęciu – będziesz wiedział o tym wcześniej!

Przygotowanie potrawy w małym lokalu

Zamów

Logo grupa ABSChcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, umówimy się na spotkanie i zaprezentujemy nasz system!

Aplikacja ABS POS dla małej gastronomii jest cały czas aktualizowana, a nasi programiści mogą dostosować ją, jeśli aktualnie nie posiada funkcji, których Twój lokal potrzebuje. Dodatkowo cały czas pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami, które jeszcze bardziej przyspieszą pracę twojego biznesu!

Zapraszamy do kontaktu!