Płatności Zbliżeniowe Kartą i Bezgotówkowe dla CiastkarniW dzisiejszych czasach wszechobecnej informatyzacji płatności zbliżeniowe są dostępne w każdym lokalu gastronomicznym. Większość klientów z transakcji gotówkowych przeszła na znacznie wygodniejsze płatności bezgotówkowe. O wiele bardziej praktyczne są płatności zbliżeniowe niż sortowanie banknotów i bilonu w portfelu w celu uregulowania rachunku w lokalu gastronomicznym. Główną zaletą płatności zbliżeniowych kartą płatniczą oraz kartą debetową jest możliwość ich integracji z system typu POS ułatwiającym zarządzanie przepływem zamówień w lokalu.

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla ciastkarni 

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla ciastkarni umożliwia regulację rachunków przez klientów nie tylko gotówką, ale także wykorzystując bardziej nowoczesne metody płatności. Coraz częściej klienci w celu zapłacenia za zamówienie w ciastkarni używają kart płatniczych, a nawet swojego telefonu z możliwością płatności w formie zbliżeniowej. Wdrożenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla ciastkarni może przynieść wiele korzyści. Ważną zaletą jest przede wszystkim skrócenie czasu obsługi klientów. Innymi zaletami są także: 

  • zwiększenie kontroli nad finansami 
  • redukcja błędów, np. przy liczeniu gotówki i wydawaniu reszty
  • efektywniejsza obsługa klienta
  • większa ilość klientów 

Dlaczego w ciastkarni warto wprowadzić obsługę bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową

Aktualnie ludzie wykorzystują wiele metod płatności za zakupione produkty i usługi. Coraz częściej także płacą za zakupy przez Internet. Wprowadzenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla ciastkarni przyczyni się przede wszystkim do skrócenia całkowitego czasu obsługi klienta i tym samym da możliwość obsłużenia większej ilości osób w tym samym czasie. 

Klienci także coraz częściej posiadają w portfelach liczne karty płatnicze i debetowe i rezygnują z przechowywania w portfelu gotówki. Nierzadko także zapisują swoje karty w osobistych telefonach komórkowych, którymi później płacą w formie zbliżeniowej. Wdrożenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową nie tylko sprawi, że klient będzie bardziej zadowolony, ale także ten zabieg pomoże zredukować pojawiające się błędy przy wydawaniu reszty gotówką i zwiększyć kontrolę nad przepływem finansowym w ciastkarni.