Płatności Zbliżeniowe Kartą i Bezgotówkowe dla KawiarniW dzisiejszych czasach wszechobecnej informatyzacji płatności zbliżeniowe są dostępne w każdym lokalu gastronomicznym. Większość klientów z transakcji gotówkowych przeszła na bardziej komfortowe płatności bezgotówkowe. Znacznie praktyczne są płatności zbliżeniowe niż sortowanie banknotów i bilonu w portfelu w celu uregulowania rachunku w lokalu gastronomicznym.

Zaletą płatności zbliżeniowych kartą płatniczą oraz kartą debetową jest możliwość ich połączenia z system typu POS ułatwiającym zarządzanie przepływem zamówień w lokalu.

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla kawiarni 

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla kawiarni umożliwia regulację rachunków przez klientów nie tylko gotówką, ale także wykorzystując bardziej nowoczesne metody płatności. Coraz częściej młodzi ludzie w celu zapłacenia za zamówienie w kawiarni używają kart płatniczych, a nawet swojego telefonu z możliwością płatności NFC. Wdrożenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla kawiarni przyniesie wiele korzyści. Główną zaletą korzystania z karty zbliżeniowej jest przede wszystkim szybkość transakcji przez co skraca się czas obsługi klientów. Istotnymi zaletami są także: 

  • zwiększenie kontroli nad finansami w przedsiębiorstwie
  • redukcja błędów, np. przy wydawaniu reszty
  • większa ilość klientów 
  • możliwość zapłacenia przez klientów nawet niewielkich kwot
  • wzrost zadowolenia klientów 

Dlaczego w kawiarni warto wprowadzić obsługę bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową

Aktualnie ludzie wykorzystują wiele metod płatności za zakupione produkty i usługi. Coraz częściej także płacą przez Internet. Wprowadzenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla kawiarni przyczyni się przede wszystkim do skrócenia całkowitego czasu obsługi klienta i tym samym da możliwość obsłużenia większej ilości osób w tym samym czasie. Dzięki możliwości płacenia kartą nawet tych niedużych kwot, klienci zamiast gotówki, częściej posiadają liczne karty płatnicze i debetowe. 

Nierzadko także zapisują swoje karty w osobistych telefonach komórkowych, którymi później płacą w formie zbliżeniowej. Wdrożenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową nie tylko sprawi, że klient będzie bardziej zadowolony, ale także ten zabieg pomoże zredukować pojawiające się błędy przy wydawaniu reszty gotówką i zwiększyć kontrolę nad przepływem finansowym w kawiarni.