Płatności Zbliżeniowe Kartą i Bezgotówkowe dla Barów Szybkiej ObsługiW dzisiejszych czasach informatyczne rozwiązania wspierają każdy aspekt naszego życia. Sprawia to także, że płatności zbliżeniowe dostępne są w każdym lokalu gastronomicznym. Klienci także coraz częściej rezygnują z transakcji gotówkowych i przechodzą na bardziej komfortowe płatności bezgotówkowe.

O wiele bardziej praktyczne są płatności zbliżeniowe niż odliczanie banknotów i bilonu w celu uregulowania rachunku w lokalu gastronomicznym. Główną zaletą płatności zbliżeniowych kartą płatniczą oraz karta debetową jest możliwość ich integracji z systemem typu POS ułatwiającym zarządzanie przepływem zamówień w lokalu. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla barów szybkiej obsługi

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla barów szybkiej obsługi umożliwia regulację rachunków przez klientów nie tylko gotówką, ale także wykorzystując bardziej nowoczesne metody płatności. 

Coraz częściej klienci w celu zapłacenia za zamówienie w barach szybkiej obsługi używają licznych kart płatniczych, a nawet swojego telefonu z możliwością płatności w formie zbliżeniowej. Wdrożenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla barów szybkiej obsługi przyniesie wiele korzyści. Najważniejszymi zaletami są przede wszystkim: 

  • skrócenie czasu obsługi klientów
  • zwiększenie kontroli nad finansami 
  • redukcja błędów, np. przy wydawaniu reszty
  • większa ilość klientów 
  • wzrost zadowolenia klientów

Dlaczego w barze szybkiej obsługi warto wprowadzić obsługę bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową

W dzisiejszych czasach ludzie wykorzystują wiele metod płatności za zakupione produkty i usługi. Wprowadzenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla baru szybkiej obsługi przyczyni się przede wszystkim do skrócenia całkowitego czasu obsługi klienta. Skrócenie czasu obsługi spowoduje także, że w tym samym czasie można obsłużyć więcej osób, a dla tego typu lokalu jest to niezwykle ważne. 

Klienci coraz częściej posiadają w portfelach liczne karty płatnicze i debetowe i rezygnują z przechowywania w portfelu gotówki. 

Powszechnym zjawiskiem jest także zapisywanie przez klientów swoich kart płatniczych w osobistych telefonach komórkowych, którymi później płacą w formie zbliżeniowej. Wdrożenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową nie tylko sprawi, że klient będzie bardziej zadowolony i będzie kupował częściej, ale także ten zabieg pomoże zredukować pojawiające się błędy przy wydawaniu reszty gotówką i zwiększyć kontrolę nad przepływem finansowym w barze szybkiej obsługi.