Oprogramowanie dla Food Truck, Kebab

Jeżeli jesteś właścicielem restauracji typu food truck lub lokalu z kebabem, to na pewno wiesz jak ważne jest sprawne zarządzanie nim oraz jak niecierpliwi są klienci tego typu obiektów.

To właśnie dla Ciebie powstał wariant oprogramowania ABS POS dostosowany do lokali typu Food Truck oraz Kebab, szybki, kompaktowy, z bogatymi możliwościami modyfikacji i dostosowania do potrzeb konkretnego właściciela. Poniżej znajduje się kilka najważniejszych cech naszego systemu.

Oprogramowanie dla Food truck


ABS POS Food Truck i Kebab

Rozwój Twojego biznesu

Chcesz zaskoczyć swoich klientów? Pozwól zamówić im posiłek za pomocą tabletu z zainstalowaną aplikacją. Na pewno docenią oni innowacyjność, jaką wprowadzasz do lokalu. Graficzny interfejs pomoże w wyborze danej potrawy lub dobraniu odpowiednich składników. Zamawianie nigdy nie było prostsze!

Szybkość działania Oprogramowania

Nasza aplikacja jest bardzo dobrze zoptymalizowana. Dzięki temu pozwala na szybkie działanie, nawet na średniej klasy sprzęcie. Nie wierzysz? Pobierz demo ze strony głównej i wypróbuj na swoim telefonie lub tablecie!

Aplikacja ABS POS dla Kebabu

Możliwości modyfikacji

ABS POS nie jest zamkniętym projektem. Potrzebujesz konkretnej funkcji, która będzie użyteczna dla twojego Food Trucka czy lokalu z Kebabem? Nie ma najmniejszego problemu, abyśmy zaimplementowali funkcjonalność, którą nam opiszesz!

Bezprzewodowa komunikacja w restauracji

Aplikacja ABS POS to nie tylko system do zamawiania produktów, ale także możliwość analizy stanów magazynowych oraz wysyłanie żądań do drukarek fiskalnych. Dzięki temu możesz z jednego urządzenia sprawdzać ilość towarów oraz sprawnie i szybko drukować paragony dla klientów.

Oprogramowanie ABS POS dostosowane dla kebabu

Zamów

ABS POSJeśli masz jakieś pytania lub nie jesteś pewny czy oprogramowanie ABS POS dostosowane dla lokali typu Kebab i Food Truck jest dla Ciebie, zadzwoń! Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania, umówimy spotkanie, omówimy szczegóły projektu dostosowanego do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu!