Tablety do Obsługi Zamówień POS dla Cukierni

Usługi cukierni w dzisiejszych czasach wspierane są przez informatyczne rozwiązania jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w cukierni tabletem zintegrowanym z systemem ABS POS

Istotą każdego systemu jest możliwość jego integracji z urządzeniami i z systemem kasowym. Zalet korzystania z urządzenia połączonego z systemem i aplikacją jakim jest tablet jest wiele. Najważniejszymi są: 

  • wzrost efektywności obsługi klienta
  • możliwość szybkiego kolejkowania zamówień
  • redukcja błędów przy wprowadzaniu zamówień i ich weryfikacja 
  • podgląd na aktualny status zamówień 
  • łatwe podsumowanie kasowe nawet skomplikowanych zamówień
  • centralna informacja dla wszystkich pracowników i lepsza współpraca całego zespołu

Dlaczego warto wyposażyć cukiernię w tablet do obsługi zamówień?

Aktualnie nowe technologie są obecne wszędzie dlatego też opcje w aplikacji zainstalowanej na tablecie są również stale udoskonalane. W przeciwieństwie do tradycyjnego zarządzania zamówieniami, w dużej mierze opartego na odręcznych notatkach, teraz to twórca oprogramowania nieustannie pracuje, aby było ono dostosowane do specyfiki cukierni i spełniało jej wszystkie potrzeby. 

Możliwość wprowadzania zamówień na tablecie skutecznie skraca czas obsługi. Zapisywanie zamówień jest czytelne i przejrzyste. Dzięki temu całkowicie eliminuje się problemy wynikające z prowadzenia odręcznych notatek jak trudności z odczytywaniem pisma czy możliwość zgubienia notatki. 

Dzięki możliwości podglądu na kolejność zamówień, czas oczekiwania jest znany każdemu klientowi. Każda osoba odwiedzająca lokal wie dokładnie ile trzeba poświęcić czasu na realizację złożonego zamówienia. 

Zalet używania tabletu zintegrowanego z systemem ABS POS jest wiele. Każdy właściciel cukierni w trakcie korzystania z oprogramowania POS, znajdzie wiele przydatnych funkcji wspierających zarządzanie zamówieniami w cukierni. Szczególnie, że są one dostosowane indywidualnie do jej potrzeb.