Płatności Zbliżeniowe Kartą i Bezgotówkowe dla PizzeriiAktualnie nowoczesne informatyczne rozwiązania są wszechobecne. Powszechne są także płatności zbliżeniowe, które dostępne są w każdym lokalu gastronomicznym. Większość klientów z transakcji gotówkowych, przeszła na bardziej komfortowe płatności bezgotówkowe. 

O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem są płatności zbliżeniowe niż sortowanie banknotów i bilonu w portfelu i ich odliczanie w celu uregulowania rachunku w lokalu gastronomicznym. Zaletą płatności zbliżeniowych kartą płatniczą oraz kartą debetową jest możliwość ich połączenia z system typu POS ułatwiającym zarządzanie przepływem zamówień w lokalu.

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla pizzerii

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla pizzerii umożliwia regulację rachunków przez klientów nie tylko gotówką, ale także wykorzystując bardziej nowoczesne metody płatności. Aktualnie coraz więcej klientów w celu zapłacenia za zamówienie w pizzerii używa kart płatniczych, a nawet swojego smartfona z możliwością płatności w formie zbliżeniowej. Wdrożenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla pizzerii przyniesie wiele korzyści. Najważniejszymi zaletami są: 

  • redukcja czasu obsługi klienta
  • zwiększenie kontroli nad finansami 
  • mniejsza ilość błędów, np. przy wydawaniu reszty
  • większa ilość klientów i wzrost ich zadowolenia

Dlaczego w pizzerii warto wprowadzić obsługę bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową

W chwili obecnej ludzie wykorzystują różne metody płatności za zakupione produkty i usługi. Wprowadzenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla pizzerii sprawi, że czas obsługi klienta skróci się dzięki czemu możliwe jest obsłużenie większej ilości osób w tym samym czasie. 

Klienci także często rezygnują z posiadania większej ilości gotówki w portfelu. Zamiast pieniędzy w fizycznej postaci, posiadają liczne karty płatnicze i debetowe. Zapisują je także w swoich osobistych telefonach komórkowych, którymi później dokonują płatności w formie zbliżeniowej. Wprowadzenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową sprawi, że klient będzie bardziej zadowolony. Wdrożenie takiego rozwiązania pomoże także zredukować błędy, które pojawiają się przy przyjmowaniu gotówki czy  wydawaniu reszty i tym samym wpłynie na  zwiększenie się kontroli nad przepływem finansowym w pizzerii.