Tablety do Obsługi Zamówień POS dla Bistro

Usługi bistro aktualnie są wspierane przez informatyczne rozwiązania jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w bistro tabletem zintegrowanym z systemem ABS POS

Najważniejsze jest, aby system był zintegrowany z urządzeniami i z systemem kasowym. Zalet korzystania z urządzenia skojarzonego z systemem i aplikacją jakim jest tablet jest wiele. Najważniejszymi są: 

  • sprawna obsługa (tablety dotykowe) 
  • uniknięcie błędów przy wprowadzaniu zamówień 
  • większa kontrola nad zamówieniami 
  • weryfikacja zamówień 
  • możliwość szybkiego tworzenia kolejki 
  • podgląd na aktualny status zamówienia
  • łatwe podsumowanie kasowe nawet najbardziej złożonych zamówień
  • centralna informacja dla wszystkich pracowników, np. lepsza współpraca z kuchnią
  • rezygnacja z odręcznego pisania zamówień 

Dlaczego warto wyposażyć bistro w tablet do obsługi zamówień?

Obecnie kładzie się duży nacisk na wdrażanie nowoczesnych technologii w każdym aspekcie zarządzania, a ich ciągły rozwój determinuje także nieustanne doskonalenie opcji zainstalowanych na Tablecie. Tradycyjne metody zarządzania powoli odchodzą w zapomnienie. Obecnie to autor oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby było ono dostosowane do wszystkich potrzeb bistro. 

Dzięki opcjom aplikacji zainstalowanej na Tablecie możliwe jest zaoszczędzenie sporej ilości czasu. Można także całkowicie zrezygnować z odręcznych notatek, które były problematyczne ze względu na różne charaktery pism. Takie rozwiązanie sprawi także, że już żadne zamówienie nie zostanie zgubione i pominięte. 

Obsługa zamówień za pomocą Tabletu pomocna jest również w kwestii ustawiania kolejności zamówień i ich przejrzystości. Klienci bistro wiedzą dokładnie ile jeszcze należy zaczekać na realizację złożonego zamówienia. 

Zalet korzystania z tabletu zintegrowanego z systemem ABS POS jest wiele. Każdy właściciel bistro w trakcie korzystania z oprogramowania POS odkryje wiele przydatnych funkcji, które są dostosowane do specyfiki bistro.