Płatności Zbliżeniowe Kartą i Bezgotówkowe dla BurgerowniW dzisiejszych czasach rozwiązania IT wspierają procesy zarządzania w przedsiębiorstwach oraz pomocne są w każdym aspekcie naszego codziennego życia. Sprawia to, że aktualnie płatności zbliżeniowe dostępne są w każdym lokalu gastronomicznym.

Większość klientów z transakcji gotówkowych przeszła na wygodniejsze płatności bezgotówkowe. Płatności zbliżeniowe są także bardziej praktyczne niż sprawdzanie ilości banknotów i bilonu w portfelu oraz ich liczenie przy kasie w celu uregulowania rachunku w lokalu gastronomicznym. Zaletą płatności zbliżeniowych kartą płatniczą oraz kartą debetową jest możliwość ich integracji z system typu POS ułatwiającym zarządzanie przepływem zamówień w lokalu.

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla burgerowni

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla burgerowni umożliwia regulację rachunków przez klientów nie tylko gotówką, ale także wykorzystując bardziej nowoczesne metody płatności. Teraz często młodzi ludzie w celu zapłacenia za zamówienie w burgerowni używają kart płatniczych, a nawet swojego telefonu z możliwością płacenia zbliżeniowo. Wdrożenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla burgerowni przyniesie wiele korzyści. Główną zaletą jest przede wszystkim skrócenie czasu obsługi klientów. Innymi ważnymi zaletami są także: 

  • zwiększenie kontroli nad finansami 
  • redukcja błędów, np. przy wydawaniu reszty
  • większa ilość klientów i wzrost ich zadowolenia

Dlaczego w burgerowni warto wprowadzić obsługę bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową

Aktualnie ludzie wykorzystują wiele metod płatności za zakupione produkty i usługi. Wprowadzenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla burgerowni spowoduje przede wszystkim znaczne skrócenie całkowitego czasu obsługi klientów i tym samym da możliwość obsłużenia większej ilości osób w tym samym czasie. 

Klienci także częściej posiadają w portfelach liczne karty płatnicze i debetowe niż gotówkę. Nierzadko także zapisują swoje karty w osobistych telefonach komórkowych, którymi później płacą w formie zbliżeniowej. Wdrożenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową nie tylko sprawi, że klient będzie bardziej zadowolony, ale także ten zabieg pomoże zredukować pojawiające się błędy przy wydawaniu reszty gotówką i zwiększyć kontrolę nad przepływem finansowym w burgerowni