terminal płatniczyAktualnie klienci, którzy odwiedzają cukiernie nie płacą tylko gotówką, ale także wykorzystują różne metody płatności bezgotówkowych, np. płacą za zakupy w cukierni swoją kartą płatniczą oraz kartą debetową. Coraz częściej korzystają także z możliwości używania systemów płatności mobilnych, dzięki czemu w celu dokonania płatności, mogą jedynie przyłożyć smartfon do terminalu płatniczego. 

Podstawową zaletą korzystania z terminali płatniczych w cukierni jest możliwość ich integracji z oprogramowaniem typu POS. Warto dodać także, że terminal płatniczy można zintegrować z klasyczną kasą fiskalną, a także z wirtualną kasą fiskalną oraz z aplikacją POS. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Obsługa bezgotówkowych płatności za pomocą terminali płatniczych 

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych dzięki terminalom płatniczym, umożliwia klientom regulację rachunków nie tylko tradycyjnie gotówką, ale także innymi nowoczesnymi metodami płatności. W chwili obecnej większość młodych osób płaci za swoje zakupy kartami płatniczymi, a dzięki technologii NFC, swoimi smartfonami. 

Zakup terminali płatniczych przyniesie wiele korzyści jak: 

  • zwiększenie kontroli nad finansami 
  • redukcja błędów, np. przy wydawaniu reszty
  • większa ilość klientów i wzrost ich zadowolenia
  • szybkość i łatwość obsługi 
  • wygoda dla pracowników i klientów 
  • zwiększenie obrotu 

Dlaczego warto wdrożyć terminale płatnicze w cukierni? 

Aktualnie ludzie wykorzystują wiele metod płatności. Wprowadzenie obsługi bezgotówkowych płatności dla cukierni za pomocą terminali płatniczych przyczyni się przede wszystkim do skrócenia czasu obsługi klienta, ale także może sprawić, że cukiernię odwiedzi znacznie większa ilość osób. 

Klienci także coraz częściej rezygnują z posiadania większej ilości gotówki w portfelu, a w zamian za to używają swoich kart płatniczych i debetowych. Nierzadko także zapisują swoje karty w osobistych telefonach komórkowych, którymi później płacą w formie zbliżeniowej. Wdrożenie terminali płatniczych sprawi, że klient będzie bardziej zadowolony, ale także ten zabieg pomoże zredukować pojawiające się błędy przy przyjmowaniu i wydawaniu reszty gotówką, co tym samym zwiększy kontrolę nad przepływem finansowym. Każdy właściciel cukierni odkryje wiele innych istotnych zalet używania terminali płatniczych.