Tablety do Obsługi Zamówień POS dla Fast Foodów i Food Trucków

Usługi fast foodów i food trucków są teraz wspierane przez informatyczne rozwiązania jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w fast foodach i food truckach tabletem zintegrowanym z systemem ABS POS

Najważniejsze jest, że każdy system, aby spełniał swoje zadanie musi być zintegrowany z urządzeniami jak tablet oraz z systemem kasowym. Takie rozwiązanie przynosi wiele korzyści. Głównymi zaletami korzystania z Tabletu połączonego z systemem i aplikacją są: 

  • bezbłędne i szybkie wprowadzanie zamówień
  • ekspresowe kolejkowanie 
  • podgląd na aktualny status zamówienia
  • łatwe podsumowanie kasowe nawet najbardziej złożonych zamówień
  • centralna informacja dla wszystkich pracowników bez odręcznego opisywania zamówień

Dlaczego warto wyposażyć fast foody i food trucki w tablet do obsługi zamówień?

W dzisiejszych czasach, nowe technologie są wszechobecne. Ciągle pracuje się nad ich udoskonalaniem. Opcje w aplikacji zainstalowane na Tablecie również są nieustanne rozwijane. 

Tradycyjne zarządzanie zamówieniami odchodzi w zapomnienie. Obecnie to na kreatorze oprogramowania spoczywa odpowiedzialność, aby spełniało ono wszystkie potrzeby. 

Jak sama nazwa wskazuje, dla fast foodów i food trucków kluczowy jest czas realizacji zamówień. Klienci, którzy odwiedzają tego typu obiekt liczą na to, że ich zamówienie będzie realizowane w błyskawicznym tempie. 

Stary model zarządzania zamówieniami opierał się w głównej mierze na odręcznie sporządzonych notatkach co powodowało wiele pomyłek i niedomówień. Wdrożenie nowego rozwiązania powoduje, że wszystkie zamówienia są przejrzyste i czytelne. Każda osoba odwiedzająca fast foody i food trucki wie dokładnie, ile trzeba czekać na realizację złożonego zamówienia. 

Zalet używania tabletu zintegrowanego z systemem ABS POS jest wiele. Każdy właściciel w trakcie korzystania z oprogramowania POS dostosowanego do specyfiki fast foodu i food trucku odnajdzie wiele mocnych stron tego rozwiązania.