Aplikacja i Oprogramowanie POS dla GastronomiiUsługi gastronomii wspierane są aktualnie przez nowoczesne rozwiązania informatyczne jak systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka i kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana także kasą software-ową). 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w gastronomii za pomocą aplikacji POS

Możliwość integracji systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami przynosi wiele korzyści. Najważniejsze zalety korzystania z tabletu połączonym z systemem i aplikacją to:  

  • poprawne wprowadzanie zamówień
  • szybkie kolejkowanie 
  • możliwość podejrzenia aktualnego statusu zamówień
  • łatwe podsumowanie kasowe nawet bardzo złożonych zamówień
  • centralna informacja dla wszystkich pracowników 
  • brak konieczności ręcznego opisywania zamówień

Dlaczego warto wdrożyć aplikację POS do gastronomii? 

Nowe technologie są stale rozwijane. Ich celem jest przede wszystkim zwiększenie kontroli nad procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwach. To powoduje również, że opcje w aplikacji zainstalowanej na tablecie również są ciągle udoskonalane. 

Zarządzanie tradycyjnymi metodami nie jest już wystarczające, obecnie to autor oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby spełniało ono wszystkie potrzeby gastronomii. W nowoczesnym zarządzaniu kluczowy jest czas. Możliwość szybkiego zapisania zamówień na tablecie z aplikacją i zintegrowanym systemem powoduje, że czas poświęcony na obsługę klienta można znacznie skrócić i zrezygnować także całkowicie z odręcznego opisywania zamówień. Zaoszczędzony czas można dzięki temu poświęcić na realizację innych istotnych procesów. Dzięki tworzeniu kolejki zamówień, każdy klient wie dokładnie jak długo należy czekać na realizację zamówienia, a wprowadzane dane są przejrzyste i dostępne dla wszystkich pracowników. 

Zalet używania tabletu wraz z zainstalowaną  aplikacją i możliwością integracji z systemem ABS POS jest wiele. Każdy właściciel lokalu gastronomicznego w trakcie korzystania z oprogramowania i aplikacji odkryje wiele użytecznych funkcji, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.