Płatności Zbliżeniowe Kartą i Bezgotówkowe dla BarówAktualnie można zaobserwować wszechobecność informatyzacji co sprawia, że płatności zbliżeniowe dostępne są w każdym lokalu gastronomicznym. Większość klientów stopniowo rezygnuje z transakcji gotówkowych i przechodzi na wygodniejsze płatności bezgotówkowe.

O wiele bardziej praktyczne są płatności zbliżeniowe niż wyciąganie z portfela i odliczanie banknotów i bilonu w celu uregulowania rachunku w lokalu gastronomicznym. Zaletą płatności zbliżeniowych kartą płatniczą oraz karta debetową jest możliwość ich integracji z systemem typu POS ułatwiającym zarządzanie przepływem zamówień w lokalu. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla barów

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla barów umożliwia regulację rachunków przez klientów nie tylko gotówką, ale także wykorzystując bardziej nowoczesne metody płatności. Coraz częściej klienci w celu zapłacenia za zamówienie w barach używają licznych kart płatniczych, a nawet swojego telefonu z możliwością płatności w formie zbliżeniowej. Wdrożenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla barów przyniesie wiele korzyści. Najważniejszymi zaletami są przede wszystkim: 

  • skrócenie czasu obsługi klientów
  • zwiększenie kontroli nad finansami 
  • redukcja błędów, np. przy wydawaniu reszty
  • większa ilość klientów 
  • wzrost zadowolenia klientów

Dlaczego w barze warto wprowadzić obsługę bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową

Aktualnie ludzie wykorzystują wiele metod płatności za zakupione produkty i usługi. Wprowadzenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla baru przyczyni się przede wszystkim do skrócenia całkowitego czasu obsługi klienta. Skrócenie czasu obsługi spowoduje także, że w tym samym czasie można obsłużyć więcej osób. 

Klienci coraz częściej posiadają w portfelach liczne karty płatnicze i debetowe i rezygnują z przechowywania w portfelu gotówki. 

Powszechnym zjawiskiem jest także zapisywanie przez klientów swoich kart płatniczych w osobistych telefonach komórkowych, którymi później płacą w formie zbliżeniowej. Wdrożenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową nie tylko sprawi, że klient będzie bardziej zadowolony, ale także ten zabieg pomoże zredukować pojawiające się błędy przy wydawaniu reszty gotówką i zwiększyć kontrolę nad przepływem finansowym w barze