Aplikacja i Oprogramowanie POS dla GastronomiiUsługi barów wspierane są w chwili obecnej przez informatyczne rozwiązania jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w barach za pomocą aplikacji POS

Integracja systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami stwarza wiele możliwości. Takie rozwiązanie jak korzystanie z tabletu połączonego z systemem i aplikacją ma wiele korzyści między innymi: 

  • poprawne wprowadzanie zamówień
  • możliwość szybkiego tworzenia kolejki 
  • podgląd na aktualny status zamówień
  • łatwe podsumowanie kasowe nawet skomplikowanych zamówień
  • centralna informacja dla wszystkich pracowników 
  • rezygnacja z odręcznego opisywania zamówień

Dlaczego warto wdrożyć aplikację POS do baru?

Rozwój nowych technologii nie jest zaskoczeniem. Obecnie nowoczesne urządzenia i informatyczne rozwiązania wspierają pracę załogi w każdym lokalu gastronomicznym. Żeby sprostać wymaganiom, opcje w aplikacji zainstalowanej na tablecie są stale unowocześniane. 

Aktualnie tradycyjne zarządzanie nie jest już wystarczające. Obecnie to twórca oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby oprogramowanie spełniało wszystkie potrzeby baru. W nowoczesnym zarządzaniu obsługą zamówień ważny jest czas, a możliwość zapisania zamówień na tablecie z aplikacją i zintegrowanym systemem pomaga zredukować czas obsługi do niezbędnego minimum. Powoduje to także, że pisanie odręcznie notatek jest całkowicie zbędne. Zaoszczędzony w ten sposób czas można wykorzystać wykonując inne ważne czynności w barze. 

Dzięki zachowaniu odpowiedniej kolejności zamówień, każdy klient odwiedzający bar wie dokładnie jak długo należy czekać na realizację zamówienia. Wprowadzone dane są także czytelne i dostępne dla wszystkich pracowników. 

Zalet używania tabletu zintegrowanego z systemem ABS POS można wymienić wiele. Każdy właściciel baru w trakcie korzystania z oprogramowania POS odkryje wiele przydatnych funkcji indywidualnie dostosowanych do jego potrzeb.