terminal płatniczyW chwili obecnej osoby odwiedzające takie obiekty jak fast foody i food trucki nie płacą już tylko i wyłącznie gotówką, ale także wykorzystują bardziej nowoczesne metody płatności bezgotówkowych. Coraz częściej korzystają ze swoich kart płatniczych, a także z możliwości używania systemów płatności mobilnych.

Dzięki temu w celu dokonania płatności mogą jedynie przyłożyć swoją kartę płatniczą lub smartfon do terminalu płatniczego. Jedną z zalet używania terminali płatniczych w fast foodach i food truckach jest możliwość ich integracji z oprogramowaniem typu POS. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Obsługa bezgotówkowych płatności za pomocą terminali płatniczych 

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych dzięki terminalom płatniczym, umożliwia klientom regulację rachunków nie tylko gotówką, ale także mają oni możliwość korzystania z różnych nowoczesnych metod płatności. Coraz częściej młodzi ludzie w celu zapłacenia za swoje zamówienie używają licznych kart płatniczych, a nawet dzięki technologii NFC osobistych smartfonów. 

Zakup terminali płatniczych przyniesie wiele korzyści przykładowo skrócenie czasu obsługi klienta. Innymi mocnymi stronami są także: 

  • zwiększenie kontroli nad finansami 
  • redukcja błędów, np. przy wydawaniu reszty
  • większa ilość klientów i wzrost ich zadowolenia
  • szybkość i łatwość obsługi 
  • wygoda dla pracowników i klientów 

Dlaczego warto wdrożyć terminale płatnicze w fast foodach i food truckach? 

Aktualnie ludzie wykorzystują wiele metod płatności za zakupione produkty i usługi. Coraz częściej także płacą przez Internet. Wprowadzenie obsługi bezgotówkowych płatności dla fast foodów i food trucków za pomocą terminali płatniczych przyczyni się przede wszystkim do skrócenia całkowitego czasu obsługi klienta oraz pomoże zmniejszyć kolejki, które skutecznie odstraszają nowe osoby odwiedzające fast food lub food truck. 

Klienci także częściej posiadają w portfelach liczne karty płatnicze i debetowe i rezygnują z przechowywania w portfelu gotówki. Nierzadko także zapisują swoje karty w osobistych telefonach komórkowych, którymi później płacą w formie zbliżeniowej. Wdrożenie terminali płatniczych sprawi, że klient będzie bardziej zadowolony, ale także ten zabieg pomoże zredukować pojawiające się błędy przy przyjmowaniu gotówki i wydawaniu reszty, co tym samym zwiększy kontrolę nad przepływem finansowym. Każdy właściciel fast foodu i food trucku odkryje wiele innych istotnych zalet używania terminali płatniczych.