Płatności Zbliżeniowe Kartą i Bezgotówkowe dla Restauracji HotelowychAktualnie rozwiązania informatyczne wspierają każdy aspekt naszego życia. Powoduje to także, że płatności zbliżeniowe dostępne są w każdym lokalu gastronomicznym. Większość klientów z transakcji gotówkowych przeszła na bardziej komfortowe płatności bezgotówkowe.

Znacznie praktyczniejsze są płatności zbliżeniowe w porównaniu z sortowaniem bilonu w portfelu w celu uregulowania rachunku w lokalu gastronomicznym. Zaletą płatności zbliżeniowych kartą płatniczą oraz kartą debetową jest możliwość ich integracji z systemem typu POS ułatwiającym zarządzanie przepływem zamówień w lokalu. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla restauracji hotelowych

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla restauracji hotelowych umożliwia uregulowanie rachunków przez klientów nie tylko gotówką, ale również mogą skorzystać z bardziej nowoczesnych metod płatności. Coraz częściej klienci w celu zapłacenia za zamówienie w restauracjach hotelowych używają kart płatniczych, a nawet swojego smartfona z możliwością dokonania płatności dzięki NFC. Wdrożenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową ma wiele zalet. Najważniejszymi zaletami są: 

  • skrócenie czasu obsługi
  • zwiększenie kontroli nad finansami 
  • redukcja błędów, np. przy wydawaniu reszty
  • większa ilość obsłużonych klientów
  • postrzeganie lokalu jako bardziej atrakcyjny 

Dlaczego w restauracji hotelowej warto wprowadzić obsługę bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową?

W dzisiejszych czasach ludzie wykorzystują wiele metod płatności za zakupione produkty i usługi. Często także płacą przez Internet. Wprowadzenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową w restauracji hotelowej może także pomóc skrócić czas obsługi klienta i tym samym umożliwić obsłużenie większej ilości osób w tym samym czasie. 

Klienci często posiadają sporą ilość kart płatniczych i debetowych w swoich portfelach i rezygnują z przechowywania w nim większej ilości gotówki. Coraz bardziej powszechnym zjawiskiem jest także zapisywanie kart w osobistych telefonach komórkowych i dokonywanie nimi zapłaty w formie zbliżeniowej. Wdrożenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową przyczyni się także do wzrostu zadowolenia klienta. Ten zabieg pomoże także zmniejszyć ilość błędów przy wydawaniu reszty gotówką i zwiększyć kontrolę nad przepływem finansowym w restauracji hotelowej