terminal płatniczyW chwili obecnej klienci, którzy odwiedzają burgerownie nie płacą tylko gotówką, ale także wykorzystują różne metody płatności bezgotówkowych. Płacenie za zamówienie kartą płatniczą i kartą debetową jest już powszechne, a młodzi ludzie często także używają systemów płatności mobilnych, dzięki czemu w celu dokonania płatności, mogą jedynie przyłożyć smartfon do terminalu płatniczego. 

Podstawową zaletą korzystania z terminali płatniczych w burgerowni jest możliwość ich integracji z oprogramowaniem typu POS. Warto dodać także, że terminal płatniczy można zintegrować z klasyczną kasą fiskalną, a także z wirtualną kasą fiskalną oraz z aplikacją POS. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Obsługa bezgotówkowych płatności za pomocą terminali płatniczych 

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych dzięki terminalom płatniczym, umożliwia klientom regulację rachunków nie tylko tradycyjnie gotówką, ale także innymi nowoczesnymi metodami płatności. W chwili obecnej większość młodych osób płaci za swoje zamówienie kartami płatniczymi, a dzięki technologii NFC, swoimi smartfonami. 

Zakup terminali płatniczych przyniesie wiele korzyści jak: 

  • bezpieczeństwo transakcji 
  • większa ilość klientów i wzrost ich zadowolenia
  • szybkość i łatwość obsługi 
  • wygoda dla pracowników i klientów 
  • zwiększenie zysków 

Dlaczego warto wdrożyć terminale płatnicze w burgerowni? 

Aktualnie ludzie wykorzystują wiele metod płatności. Wprowadzenie obsługi bezgotówkowych płatności dla burgerowni za pomocą terminali płatniczych przyczyni się przede wszystkim do skrócenia czasu obsługi, ale także może sprawić, że burgerownia zatrzyma więcej migrujących klientów. Klienci także coraz częściej rezygnują z posiadania większej ilości gotówki w portfelu, a w zamian za to używają swoich kart płatniczych i debetowych. Korzystanie z kart płatniczych oraz z innych metod płatności mobilnych sprawia, że klienci mają dostęp do dodatkowych środków i tym samym częściej zdecydują się na zamówienie posiłku w burgerowni.  

Wdrożenie terminali płatniczych sprawi, że ten zabieg pomoże zredukować pojawiające się błędy przy przyjmowaniu i wydawaniu reszty gotówką, co tym samym zwiększy kontrolę nad przepływem finansowym. Każdy właściciel burgerowni odkryje wiele innych istotnych zalet używania terminali płatniczych.