Tablety do Obsługi Zamówień POS dla GastronomiiUsługi restauracji hotelowych wspierane są teraz przez informatyczne rozwiązania jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w restauracjach hotelowych tabletem zintegrowanym z systemem ABS POS

Istotne jest aby każdy system informatyczny był zintegrowany z urządzeniami i systemem kasowym. Korzystanie z tabletu połączonego z systemem i aplikacją ma wiele zalet jakimi są: 

  • bieżący dostęp do cen i oferowanych produktów 
  • szybkie i bezbłędne wprowadzanie zamówień 
  • możliwość zarządzania kolejnością zamówień
  • podgląd zamówień i ich aktualnego statusu 
  • przejrzyste podsumowanie kasowe, nawet dla złożonych zamówień

Dlaczego warto wyposażyć restaurację hotelową w tablet do obsługi zamówień?

Obecnie kładzie się duży nacisk na rozwój nowych technologii. Opcje w aplikacji zainstalowanej na Tablecie są ciągle doskonalone i poszerzane. Odchodzi się powoli od tradycyjnego zarządzania zamówieniami i kładzie się większy nacisk na wdrożenie nowoczesnych rozwiązań IT. Dzięki temu odpowiedzialność za oprogramowanie spoczywa także na jego twórcy i to on dąży do spełnienia wszystkich potrzeb restauracji hotelowych. 

Ważnym aspektem jest także praca nad zredukowaniem czasu potrzebnego do wprowadzania zamówień. Rezygnuje się z pisania ręcznych notatek. Wprowadzanie zamówień na Tablecie całkowicie eliminuje problem nieczytelnego pisma, a fakt, że wszystko zostaje zapisane automatycznie nigdy nie spowoduje, że zamówienie zostanie zagubione czy pominięte. 

Dzięki takiemu rozwiązaniu podgląd do zamówień jest przejrzysty. Zamówienia segregowane są także według kolejności dodania, dlatego wiadomo jaki jest czas oczekiwania na każde złożone zamówienie. Dzięki takiemu rozwiązaniu osoby odwiedzające restauracje hotelowe wiedzą, ile czasu należy poświęcić, żeby je zrealizować.  Zalet korzystania z tabletu zintegrowanego z systemem ABS POS jest wiele. Każdy właściciel restauracji hotelowej, może odkryć dużo istotnych funkcji dedykowanych specjalnie dla tego typu restauracji.