Aplikacja i Oprogramowanie POS dla KawiarniUsługi kawiarni wspierane są w chwili obecnej przez nowoczesne rozwiązania informatyczne  jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w kawiarni za pomocą aplikacji POS

Integracja systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami przynosi wiele korzyści. Najważniejszymi zaletami korzystania z tabletu sparowanego z systemem i aplikacją są: 

  • szybkie wprowadzanie zamówień
  • redukcja błędów 
  • możliwość tworzenia kolejki zamówień
  • podgląd na aktualny status zamówień
  • łatwe podsumowanie kasowe nawet złożonych zamówień
  • centralna informacja dla wszystkich pracowników 
  • wzrost konkurencyjności 

Dlaczego warto wdrożyć aplikację POS do kawiarni? 

Nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania obecne są w każdym aspekcie naszego życia dlatego też żeby sprostać rosnącym wymaganiom, opcje w aplikacji zainstalowanej na tablecie również są stale doskonalone. 

Tradycyjne metody zarządzania ustępują miejsca nowoczesnym rozwiązaniom. Obecnie to autor oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby spełniało ono wszystkie potrzeby kawiarni. 

Możliwość zapisania zamówień na tablecie z aplikacją i zintegrowanym systemem może pomóc usprawnić proces obsługi zamówień. Takie rozwiązanie spowoduje, że prowadzenie odręcznych notatek w kawiarni będzie całkowicie zbędne, a zaoszczędzony w ten sposób czas można poświęcić na wykonanie innych istotnych dla kawiarni zadań. Dzięki zachowaniu odpowiedniej kolejności zamówień, każdy klient odwiedzający kawiarnię wie dokładnie jak długo należy czekać na zamówienie, a wprowadzone dane są dostępne i czytelne dla wszystkich pracowników. 

Zalet używania tabletu sparowanego z systemem ABS POS można wymienić wiele. Każdy właściciel kawiarni w trakcie używania oprogramowania POS pozna wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.