Tablety do obsługi zamówień dla gastronomiiTablety do obsługi zamówień POS dla gastronomii

Szeroko rozumiane usługi gastronomiczne wspomagane są oprogramowaniem POS, które ułatwia zarządzanie realizacją poszczególnych zamówień. Oprogramowanie to część systemu. Wspomagają go różne urządzenia, a w tym tablety do obsługi i zarządzania zamówieniami.
Tablety do obsługi zamówień dla restauracji

Tablety do obsługi zamówień POS dla restauracji

Każda nowoczesna restauracja wyposażona jest w system POS ułatwiający zarządzanie zamówieniami. Pracownicy, a w tym kelnerzy coraz częściej korzystają z tabletów do obsługi restauracyjnych zamówień dzięki czemu kolejne realizacje trafiają w czasie rzeczywistym bezpośrednio do szefa kuchni.
Tablety do obsługi zamówień dla restauracji hotelowych

Tablety do obsługi zamówień POS dla restauracji hotelowych

Wyjątkowo trudną w prowadzeniu jest restauracja hotelowa i przynależny do niej bar. W tym przypadku zamówienia nie są wydawane na jedną lub dwie sale ale na cały obiekt łącznie z pokojami, a także basenem, patio, ogrodami i wszelkimi innymi miejscami dostępnymi w danej lokalizacji. W takim przypadku system POS szczególnie wraz z tabletem znacznie skraca realizację zamówienia gdyż czas realizacji zamówienia skraca się o czas powrotu kelnera do hotelowej restauracji lub baru.
Tablety do obsługi zamówień dla barów szybkiej obsługi

Tablety do obsługi zamówień POS dla barów szybkiej obsługi

Szczególnie nastawione na szybkość realizacji zamówień są bary szybkiej obsługi. Niezmiernie często posiadają one atrakcyjne cenowo menu co przyciąga wielu klientów. Sprzęt, czyli tablet, minimalizuje miejsce potrzebne dla sprzętu niezbędnego do integracji z systemem POS oraz eliminuje konieczność zapisywanie kolejnych zleceń w formie papierowej.
Tablety do obsługi zamówień dla fast foodów i food trucków

Tablety do obsługi zamówień POS dla fast foodów i food trucków

Szybko, smacznie i sycąco – to motto które przyświeca obiektom typu fast food i food truck. Tego typu bary posiadają często największą ilość zamówień w ciągu godziny w porównaniu do innych typów restauracji. W przypadku food trucków często widzimy długą kolejkę. Pracownik z tabletem obsługujący bezpośrednio kolejnych klientów w środku kolejki zdecydowanie skraca czas przyjmowania zamówień tworząc miejsce dla kolejnych klientów, którzy na widok długiej kolejki mogliby zrezygnować ze złożenia zamówienia
Tablety do obsługi zamówień dla pizzerii

Tablety do obsługi zamówień POS dla pizzerii

Pizzerie cieszą się ogromną popularnością każdego dnia. Pizza na miejscu, z własnym odbiorem i na dowóz. Typów tego popularnego dania jak i jego wersji jest wiele. Tym bardziej sprawny tablet na którym szybko można wprowadzić parametry zamówienia przyspieszy realizację od wyboru składników na pizzę, po moment w którym klient odbierze włoski przysmak.
Tablety do obsługi zamówień dla bistro

Tablety do obsługi zamówień POS dla bistro

Każde Bistro posiada dość szeroką ofertę, w której znajdują się całkowicie odmienne od siebie pozycje menu, a także napoje i różne dodatki. W bogatym menu nie trudno o nagłe zmiany w już przyjętym zamówieniu. Zamiast korzystać z klasycznej, papierowej formy przekazywania zamówień do realizacji można wykorzystać system POS wraz z tabletem. W przeciwieństwie do odręcznych zapisów skład zamówienia jest zawsze czytelny i szybki w edycji.

 
Tablety do obsługi zamówień POS dla barów

Tablety do obsługi zamówień POS dla barów

Weekendowe wieczory w barach są wyjątkowo trudne dla załogi lokalu. Zmieniające się zamówienia, ich ilości oraz inne perypetie. Na chaos wpływa dodatkowo czynnik ludzki w postaci radosnej i swobodnej atmosfery. Uśmiechy klientów są bezcenne. Podobnie jak szybko i bezbłędnie zrealizowane kolejne zamówienie do barowego stolika. Korzyści płynące z wyposażenia lokalu w tablet zintegrowany z systemem POS są oczywiste.
Tablety do obsługi zamówień POS dla cukierni

Tablety do obsługi zamówień POS dla cukierni

Tort na zamówienie, kawa z lodami do stolika, ciasto czekoladowe na wynos. Tyle zamówień przechodzi przez popularną cukiernią w czasie… 3 sekund! Przy takim tempie nie trudno o pomyłkę. Dodatkowy aspekt to kwestia rozliczenia zamówienia. Ekstra polewa czy inne dodatki – to pozycje menu które nie raz przysparzają problemów podczas podsumowania. Jednak integrując tablet z systemem POS podliczenie można dokonać szybko, w czasie rzeczywistym.
Tablety do obsługi zamówień POS dla kawiarni

Tablety do obsługi zamówień POS dla kawiarni

Każda dobra kawiarnia w swoim menu posiada wiele pozycji. Począwszy od kawy, herbaty i innych napojów w wielu wariantach, po słodkie przekąski, śniadania oraz gorące dania. Każde zamówienie jest inne. Dlatego najlepszym rozwiązaniem do zarządzania zamówieniami jest tablet zintegrowany z systemem POS. Tak zestaw minimalizuje możliwość pomyłki lub nieodpowiedniego kolejkowania nowych zamówień. Informatyzacja i zarządzanie to przyszłość każdej kawiarni.


Tablety do obsługi zamówień POS dla ciastkarni

Tablety do obsługi zamówień POS dla ciastkarni

Usługi ciastkarni wspierane są przez informatyczne rozwiązania jak systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS, które zintegrowane są z tabletem, drukarką i kasą fiskalną (w tym wirtualna nazywana również kasą software-ową). Tablet zintegrowany z systemem i aplikacją ma wiele zastosowań między innymi pozwala szybko utworzyć zamówienia i ustawić je w odpowiedniej kolejności, daje możliwość podglądu na aktualny status zamówienia, umożliwia także łatwe podsumowanie kasowe, a także jest źródłem informacji dla wszystkich pracowników.