terminal płatniczyRestauracja hotelowa jest częścią jednego dużego obiektu hotelowego, który nieustannie musi nadążać nad zmieniającymi się trendami i ciągle rosnącymi wymaganiami klientów. 

W dzisiejszych czasach klienci, którzy odwiedzają restauracje hotelowe, nie płacą tylko i wyłącznie gotówką, ale także wykorzystują różne metody płatności bezgotówkowych. Zdarza się także, że w celu zapłacenia za rachunek używają nowoczesnych systemów płatności mobilnych, dzięki czemu w celu dokonania płatności, przykładają swój telefon do terminalu płatniczego. 

Oznacza to, że każda nowoczesna restauracja hotelowa powinna być wyposażona w terminal płatniczy, którego podstawową zaletą jest możliwość jego integracji z oprogramowaniem typu POS. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Obsługa bezgotówkowych płatności za pomocą terminali płatniczych 

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dzięki terminalom płatniczym, umożliwia klientom regulację rachunków nie tylko tradycyjnie gotówką, ale także innymi nowoczesnymi metodami płatności. Klienci restauracji hotelowej w celu zapłacenia za rachunek używają także często swoich osobistych smartfonów. 

Zakup terminali płatniczych przyniesie wiele korzyści. Ważną zaletą jest skrócenie czasu obsługi klienta. Innymi znaczącymi zaletami są także: 

  • zwiększenie kontroli nad finansami 
  • mniejsze ryzyko pomyłek
  • większa ilość klientów i wzrost ich zadowolenia
  • oszczędność czasu 
  • wygoda dla pracowników i klientów 

Dlaczego warto wdrożyć terminale płatnicze w restauracji hotelowej? 

W chwili obecnej klienci restauracji hotelowej wykorzystują wiele metod płatności. Wprowadzenie obsługi bezgotówkowych płatności dla restauracji hotelowej za pomocą terminali płatniczych przyczyni się przede wszystkim do usprawnienia i skrócenia czasu obsługi klienta i tym samym dzięki szybkim transakcjom bezgotówkowym można uniknąć sytuacji tworzenia się długiej kolejki.  

Klienci także coraz częściej rezygnują z posiadania większej ilości gotówki w portfelu na rzecz kart płatniczych i debetowych. Również posiadają także karty zapisane w osobistych telefonach komórkowych, którymi później płacą zbliżeniowo. Wdrożenie terminali płatniczych sprawi, że wzrośnie zadowolenie klientów, a także ten zabieg pomoże zredukować pojawiające się błędy przy przyjmowaniu gotówki i wydawaniu reszty. Oznacza to, że używanie terminali płatniczych przyczyni się do zwiększenia kontroli finansowej w restauracji hotelowej. 

Każdy właściciel restauracji hotelowej w trakcie używania terminalu płatniczego, odkryje wiele innych istotnych zalet tego rozwiązania.