Aplikacja i Oprogramowanie POS dla restauracji hotelowychUsługi restauracji hotelowych wspierane są w chwili obecnej przez nowoczesne rozwiązania IT jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w restauracji hotelowej za pomocą aplikacji POS

Możliwość integracji systemu z systemem kasowym i z innymi urządzeniami przynosi wiele korzyści. Głównymi zaletami używania tabletu połączonego z systemem i aplikacją są: 

  • bezbłędne wprowadzanie zamówień
  • szybkie kolejkowanie 
  • podgląd na aktualny status zamówień
  • łatwe podsumowanie kasowe nawet bardzo złożonych zamówień
  • centralna informacja dla całej załogi 
  • rezygnacja z odręcznego opisywania zamówień

Dlaczego warto wdrożyć aplikację POS do hotelowej restauracji? 

Rozwój nowoczesnych technologii stale postępuje. Dlatego też, aby sprostać wymaganiom, opcje w aplikacji zainstalowanej na tablecie są również nieustannie doskonalone. Tradycyjne zarządzanie w chwili obecnej przestaje się już sprawdzać, szczególnie w takich obiektach jak restauracje hotelowe, gdzie przepływ informacji w czasie rzeczywistym jest kluczowy dla generowania zysków. Obecnie autor oprogramowania jest odpowiedzialny za to, żeby spełniało ono wszystkie potrzeby hotelowej restauracji

Nowoczesne zarządzanie obsługą zamówień powiązany jest w szczególności z redukcją czasu. Możliwość zapisywania zamówień na tablecie z aplikacją i zintegrowanym systemem może zredukować go do minimum. 

Wdrożenie takiego rozwiązania powoduje także, że można całkowicie zrezygnować z ręcznego opisywania zamówień, a zaoszczędzony w ten sposób czas poświęcić na wykonanie innych ważnych czynności. Dzięki możliwości tworzenia kolejki zamówień, każda osoba odwiedzająca restaurację hotelową wie dokładnie jak długo należy czekać na realizację zamówienia. Wprowadzone dane są również przejrzyste i dostępne dla wszystkich pracowników. 

Mocnych stron korzystania z tabletu zintegrowanego z systemem ABS POS można wymienić wiele. Każdy właściciel restauracji hotelowej w trakcie korzystania z oprogramowania POS odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.