Płatności Zbliżeniowe Kartą i Bezgotówkowe dla BistroW dzisiejszych czasach nowoczesne rozwiązania informatyczne są obecne wszędzie. Oznacza to, że również płatności zbliżeniowe dostępne są w każdym lokalu gastronomicznym. Większość klientów odeszła od transakcji gotówkowych i przeszła na bardziej komfortowe płatności bezgotówkowe.

Bardziej praktyczne są płatności zbliżeniowe niż segregowanie banknotów i bilonu w portfelu i odliczanie ich w celu uregulowania rachunku w lokalu gastronomicznym. Główną zaletą płatności zbliżeniowych kartą płatniczą oraz kartą debetową jest możliwość ich integracji z systemem typu POS, który ułatwia zarządzanie przepływem informacji w postaci zamówień w lokalu gastronomicznym. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla bistro

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla bistro umożliwia regulację rachunków przez klientów nie tylko gotówką, ale także wykorzystując bardziej współczesne metody płatności. Coraz częściej młodzi ludzie w celu zapłacenia za zamówienie w bistro używają kart płatniczych, a nawet swojego telefonu z możliwością płatności w formie zbliżeniowej. Wdrożenie nowoczesnego rozwiązania jakim jest obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla bistro może przynieść wiele korzyści. Główną zaletą jest przede wszystkim skrócenie czasu obsługi klienta. Innymi mocnymi stronami są również:  

  • zwiększenie kontroli nad finansami 
  • redukcja błędów, np. przy odliczaniu i wydawaniu reszty
  • większa ilość klientów i wzrost ich zadowolenia

Dlaczego w bistro warto wprowadzić obsługę bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową

Aktualnie ludzie wykorzystują wiele metod płatności za zakupione produkty i usługi. Coraz częściej także płacą przez Internet. Wprowadzenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla bistro przyczyni się przede wszystkim do skrócenia całkowitego czasu obsługi klienta i tym samym sprawi, że można obsłużyć więcej osób w tym samym czasie. 

Klienci także częściej posiadają w portfelach liczne karty płatnicze i debetowe niż pieniądze w formie fizycznej. Nierzadko także zapisują swoje karty w osobistych telefonach komórkowych, którymi później płacą w formie zbliżeniowej. Wdrożenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową nie tylko sprawi, że klient będzie bardziej zadowolony, ale także ten zabieg pomoże zredukować pojawiające się błędy przy obliczaniu i wydawaniu reszty gotówką i zwiększyć kontrolę nad przepływem finansowym w bistro.