Tablety do Obsługi Zamówień POS dla Ciastkarni

Usługi ciastkarni aktualnie wspierane są przez nowoczesne rozwiązania informatyczne jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka oraz kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana również kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w ciastkarni tabletem zintegrowanym z systemem ABS POS

Najważniejszym aspektem każdego systemu jest możliwość jego integracji z urządzeniami jak Tablet oraz z systemem kasowym. To rozwiązanie jakim jest używanie Tabletu zintegrowanego z systemem i aplikacją ma wiele zalet m. in. : 

  • Szybkie kolejkowanie zamówień
  • podgląd na aktualny status zamówienia
  • łatwe podsumowanie kasowe nawet najbardziej złożonych zamówień
  • centralna informacja dla wszystkich pracowników
  • całkowita rezygnacja z odręcznego opisywania zamówień

Dlaczego warto wyposażyć ciastkarnię w tablet do obsługi zamówień?

Aktualnie szeroko pojęty biznes wspierany jest nowoczesnymi technologiami informatycznymi. Prace nad rozwiązaniami IT ciągle postępują dlatego opcje w aplikacji zainstalowanej na Tablecie również są nieustannie dostosowywane do aktualnych potrzeb klientów i pracowników. 

W przeciwieństwie do tradycyjnego zarządzania zamówieniami, obecnie to autor oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby oprogramowanie spełniało wszystkie potrzeby ciastkarni. 

Należy także nieustannie myśleć nad usprawnianiem wszystkich procesów zachodzących w przedsiębiorstwie dlatego ciągle pracuje się nad optymalizacją czasu obsługi zamówień. Wdrożenie rozwiązania jakim jest obsługa klienta za pomocą Tabletu z aplikacją i zintegrowanego z systemem typu POS powoduje skrócenie czasu obsługi, ale również wdrożenie tego rozwiązania sprawi, że można całkowicie zrezygnować z konieczności pisania zamówień ręcznie i przekazywania ich kolejnym pracownikom. Kolejność zamówień oraz czas oczekiwania dzięki temu rozwiązaniu są przejrzyste i czytelne dla pracowników, ale też dla klientów. Każda osoba odwiedzająca ciastkarnię, wie dokładnie jak długo należy czekać na realizację złożonego zamówienia.  

Zalet korzystania z  tabletu zintegrowanego z systemem ABS POS jest wiele. Każdy właściciel ciastkarni w trakcie korzystania z oprogramowania POS odnajdzie wiele istotnych funkcji wspomagających realizację zamówień dostosowanych do specyfiki ciastkarni.