Oprogramowanie POS w kawiarni?

W dzisiejszych czasach kawiarnie cieszą się ogromną popularnością. Możliwość jednoczesnego wypicia kawy, zjedzenia posiłku oraz pracy to dla osoby żyjącej w ciągłym pośpiechu idealne rozwiązanie.

Jeżeli Twoja kawiarnia chce się rozwijać i iść z duchem czasu, potrzebuje odpowiedniego sprzętu oraz oprogramowania, w dobie wszechobecnej elektroniki coraz częstszym rozwiązaniem wydaje

się wyposażenie kelnera w tablet. Dzięki niemu może bezprzewodowo komunikować się z kuchnią, drukarkami fiskalnymi jednocześnie nie odchodząc od klienta na krok. Złożone zamówienie od razu trafia do urządzeń sparowanych w ramach systemu ABS POS, co znacznie przyspiesza cały proces realizacji.

system do kawiarni


Dlaczego warto zainwestować w ABS POS:

Rozwój kawiarni z systemem ABS POS

Oprogramowanie ABS POS zostało stworzone z myślą o prostocie obsługi, szybkości oraz użyteczności.
Dzięki zawarciu wszystkich tych cech powstało świetne narzędzie które znacznie usprawnia działanie lokalu.

Łatwość w obsłudze klienta:

Nasz system do kawiarni charakteryzuje się prostotą obsługi, w ciągu kilku godzin od instalacji systemu na tabletach w Twojej kawiarni oraz szkoleniu pracowników system będzie gotowy do pracy, graficzne menu, bezprzewodowa komunikacja z innymi urządzeniami to tylko kilka z licznych zalet posiadania systemu ABS POS.

Oprogramowanie do kawiarni

Bezpośrednia komunikacja:

Nasze oprogramowanie komunikuje się bezprzewodowo z drukarkami fiskalnymi w twojej kawiarni, dzięki temu paragon może być od razu wydrukowany przez kelnera przyjmującego zamówienie.
To nie tylko oszczędność czasu, ale także dokładność rozliczeń, od teraz nie będzie miała sytuacja gdzie zamówienie nie zostanie zatwierdzone!

Automatyzacja:

Nasz system posiada możliwość automatycznego sprawdzania oraz aktualizowania stanów magazynowych, Twoja kawiarnia zyskuje doskonałe narzędzie, które zapewni, że nigdy nie będziesz musiał informować klienta o braku produktu, gdy ten już złoży zamówienie.


Zamów

Nie jesteś przekonany? Skontaktuj się z nami, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania lub dostosujemy naszą aplikację tak aby sprostała twoim wymaganiom!

Dokładnie tak! Aplikacja ABS POS to nie zamknięty projekt, cały czas jest aktualizowana, a nasi programiści mogą dostosować ją, jeśli aktualnie nie posiada funkcji których Twoja kawiarnia potrzebuje.

Zapraszamy do kontaktu!