Oprogramowanie POS w kawiarni?

W dzisiejszych czasach kawiarnie cieszą się ogromną popularnością. Możliwość jednoczesnego wypicia kawy, zjedzenia posiłku oraz pracy, dla osoby żyjącej w ciągłym pośpiechu, jest idealnym rozwiązaniem.

Jeżeli Twoja kawiarnia chce się rozwijać i iść z duchem czasu, potrzebuje odpowiedniego sprzętu oraz oprogramowania. W dobie wszechobecnej elektroniki, coraz częstszym rozwiązaniem, wydaje się wyposażenie kelnera w tablet. Dzięki niemu może on bezprzewodowo komunikować się z kuchnią i drukarkami fiskalnymi, jednocześnie nie odchodząc od klienta na krok. Złożone zamówienie od razu trafia do urządzeń sparowanych w ramach systemu ABS POS, co znacznie przyspiesza cały proces realizacji.

system do kawiarni


Dlaczego warto zainwestować w ABS POS:

Rozwój kawiarni z systemem ABS POS

Oprogramowanie ABS POS jest tworzone z myślą o prostocie obsługi, szybkości oraz użyteczności.
Dzięki zawarciu wszystkich tych cech, powstało świetne narzędzie, które znacznie usprawnia działanie lokalu.

Łatwość w obsłudze klienta:

Nasz system do kawiarni, charakteryzuje się prostotą obsługi. W ciągu kilku godzin od instalacji systemu na tabletach w Twojej kawiarni oraz przeszkoleniu pracowników, system będzie gotowy do pracy. Graficzne menu oraz bezprzewodowa komunikacja z innymi urządzeniami, to tylko kilka z licznych zalet dedykowanego Tobie systemu ABS POS.

Oprogramowanie do kawiarni

Bezpośrednia komunikacja:

Nasze oprogramowanie komunikuje się bezprzewodowo z drukarkami fiskalnymi w Twojej kawiarni. Dzięki temu kelner, przyjmujący zamówienie, od razu może wydrukować paragon.
To nie tylko oszczędność czasu, ale także dokładność rozliczeń. Od teraz żadne z zamówień nie będzie pominięte!

Automatyzacja:

Nasz system posiada możliwość automatycznego sprawdzania oraz aktualizowania stanów magazynowych. Twoja kawiarnia zyskuje doskonałe narzędzie, które sprawi, że nigdy nie będziesz musiał informować klienta o braku produktu, gdy ten złoży już swoje zamówienie.


Zamów

Nie jesteś przekonany? Skontaktuj się z nami.

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania lub dostosujemy naszą aplikację, po to aby sprostała twoim wymaganiom!

Dokładnie tak! Aplikacja ABS POS to niezamknięty projekt. Jest ona cały czas aktualizowana, ponieważ nasi programiści mogą dostosować ją, jeśli aktualnie nie posiada funkcji, których Twoja kawiarnia potrzebuje.

Zapraszamy do kontaktu!