Aplikacja i Oprogramowanie POS dla Gastronomii

Usługi ciastkarni wspierane są w chwili obecnej przez rozwiązania IT jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w ciastkarni za pomocą aplikacji POS

Możliwość zintegrowania systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami przynosi wiele korzyści. Takie rozwiązanie jak korzystanie z tabletu sparowanego z systemem i aplikacją ma wiele zalet wśród których można wyróżnić: 

  • poprawne wprowadzanie zamówień 
  • szybkie kolejkowanie 
  • podgląd na aktualny status zamówień
  • łatwe podsumowanie kasowe nawet złożonych zamówień
  • centralna informacja dla wszystkich pracowników 

Dlaczego warto wdrożyć aplikację POS do ciastkarni? 

Ciągła praca nad wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań nie jest zaskoczeniem. Dlatego też żeby sprostać wymaganiom, opcje w aplikacji zainstalowanej na tablecie również są stale unowocześniane. 

W chwili obecnej nowe technologie sprawiają, że tradycyjne zarządzanie jest niewystarczające. Obecnie to twórca oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby spełniało ono wszystkie potrzeby ciastkarni 

Możliwość zapisania zamówień na tablecie z aplikacją i zintegrowanym systemem sprawia, że możliwe jest znaczne skrócenie czasu obsługi klienta, a także zrezygnowanie z konieczności odręcznego opisywania zamówień. 

Dzięki zachowaniu odpowiedniej kolejności zamówień każdy klient odwiedzający ciastkarnię wie dokładnie jak długo należy czekać na realizację zamówienia, a wprowadzone dane są przejrzyste i dostępne dla wszystkich pracowników, co jest ważne przy szerokim i często zmieniającym się asortymencie.

Zalet używania tabletu zintegrowanego z systemem ABS POS można wymienić wiele. Każdy właściciel ciastkarni  w trakcie korzystania z oprogramowania POS odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.