Aplikacja i Oprogramowanie POS dla barów szybkiej obsługi

Usługi barów szybkiej obsługi aktualnie wspierane są przez rozwiązania informatyczne jak systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka i kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w barze szybkiej obsługi za pomocą aplikacji POS

Możliwość zintegrowania systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami posiada wiele zalet. Najważniejszymi zaletami korzystania z tabletu sparowanego z systemem i aplikacją są: 

  • bezbłędne wprowadzanie zamówień
  • możliwość tworzenia kolejki zamówień
  • podgląd na aktualny status zamówień
  • łatwe podsumowanie kasowe skomplikowanych zamówień
  • centralna informacja dla pracowników 
  • rezygnacja z odręcznego opisywania zamówień

Dlaczego warto wdrożyć aplikację POS do baru szybkiej obsługi? 

Nowe technologie są stale rozwijane i udoskonalane, dlatego też, aby sprostać wymaganiom, opcje w aplikacji zainstalowanej na tablecie są również ciągle unowoweśniane. 

Tradycyjne zarządzanie nie jest już wystarczające. Obecnie to twórca oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby spełniało ono wszystkie potrzeby baru szybkiej obsługi. W nowoczesnym zarządzaniu obsługą zamówień kluczowy jest także czas. Możliwość zapisania zamówień na tablecie z aplikacją i zintegrowanym systemem redukuje go do minimum oraz usprawnia przebieg całego procesu obsługi klienta. 

Wdrożenie takiego rozwiązania powoduje także, że możliwa jest całkowita rezygnacja z pisania odręcznych notatek, a zaoszczędzony czas można poświęcić na wykonywania innych istotnych czynności w barze szybkiej obsługi. Dzięki zachowaniu odpowiedniej kolejności zamówień, każdy klient wie dokładnie jak długo należy czekać na realizację zamówienia, a wprowadzone dane są czytelne i dostępne dla wszystkich pracowników. 

Korzyści używania tabletu zintegrowanego z systemem ABS POS może być wiele. Każdy właściciel baru szybkiej obsługi w trakcie korzystania z oprogramowania POS odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.