Tablety do Obsługi Zamówień POS dla Gastronomii Usługi gastronomiczne aktualnie są wspierane przez informatyczne rozwiązania jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w gastronomii tabletem zintegrowanym z systemem ABS POS

Najważniejszym aspektem każdego systemu jest jego integracja z urządzeniami, systemem kasowym. Główną zaletą korzystania z urządzenia skojarzonego z systemem i aplikacją jakim jest tablet to:

  • bezbłędne wprowadzanie zamówień
  • szybkość ich kolejkowania
  • aktualny status zamówienia
  • łatwe podsumowanie kasowe nawet najbardziej złożonych zamówień
  • centralna informacja dla wszystkich pracowników bez odręcznego opisywania zamówień

Dlaczego warto wyposażyć lokal gastronomiczny w tablet do obsługi zamówień?

Warto zauważyć, że nowe technologie są stale rozwijane. Opcje w aplikacji zainstalowane na Tablecie są stale udoskonalane i rozwijane. W przeciwieństwie do tradycyjnego zarządzania zamówieniami to twórca oprogramowania dokłada wszelkich starań aby oprogramowanie spełniało wszystkie potrzeby lokalu.

Kolejnym aspektem jest oszczędność czasu. Koniec z nieczytelnym charakterem pisma czy zgubionymi, odręcznymi notatkami.

Kolejność zamówień i czas oczekiwania są teraz przejrzyste. Każda osoba odwiedzająca lokal gastronomiczny wie dokładnie ile jeszcze należy zaczekać na realizację złożonego zamówienia.

Zalet korzystania z tabletu zintegrowanego z systemem ABS POS jest wiele. Każdy właściciel gastronomii trakcie korzystania z oprogramowania POS odnajdzie wiele istotnych zalet charakterystycznych dla specyfiki lokalu.