Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla gastronomiiPłatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla gastronomii

W dzisiejszych czasach wszechobecnej informatyzacji płatności zbliżeniowe są dostępne w każdym lokalu gastronomicznym. Większość klientów z transakcji gotówkowych przeszła na znacznie wygodniejsze płatności bezgotówkowe. O wiele bardziej praktyczne są płatności zbliżeniowe niż sortowanie banknotów i bilonu w portfelu w celu uregulowania rachunku w lokalu gastronomicznym. Zaletą płatności zbliżeniowych kartą płatniczą jest możliwość ich integracji z system typu POS ułatwiającym zarządzanie przepływem zamówień w lokalu.
Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla restauracji

Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla restauracji

W dzisiejszych czasach wdrożenie płatności zbliżeniowych kartą płatniczą oraz kartą debetową jest koniecznością w każdej nowoczesnej restauracji. Aktualnie ludzie rezygnują z przechowywania większej ilości gotówki w portfelu na rzecz bardziej komfortowych metod płatności, dlatego właściciele restauracji powinni nadążać za zmieniającymi się trendami i umożliwić klientom płacenie za zamówienie w formie zbliżeniowej kartą czy też osobistym smartfonem.


Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla restauracji hotelowych

Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla restauracji hotelowych

Restauracje hotelowe są obiektami, w których logistyka musi być na najwyższym poziomie. Wdrożenie płatności zbliżeniowych kartą płatniczą oraz kartą debetową i zintegrowanie płatności zbliżeniowych z systemem typu POS usprawni funkcjonowanie hotelowej restauracji przede wszystkim przez poprawienie w niej przepływu informacji i finansów. Takie usprawnienie będzie miało także znaczący wpływ na zwiększenie efektywności wszystkich procesów zachodzących w restauracji hotelowej oraz na terenie całego obiektu.
Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla barów szybkiej obsługi

Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla barów szybkiej obsługi

Bary szybkiej obsługi, jak sama nazwa wskazuje, muszą nieustannie pracować nad skróceniem czasu wszystkich kluczowych procesów zachodzących w tym obiekcie. Szybszą metodą jest więc płacenie kartą płatniczą lub debetową niż liczenie bilonu i banknotów. Wdrożenie płatności zbliżeniowych redukuje czas, ale też ilość pojawiających się błędów przy wydawaniu reszty. Dzięki tej metodzie płatności nie trzeba wpisywać pinu, a jedynie przyłożyć kartę do czytnika. Oznacza to, że takie rozwiązanie pomocne jest nie tylko dla pracowników w barze szybkiej obsługi, ale także dla klientów.
Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla fast foodów i food trucków

Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla fast foodów i food trucków

Klienci nie mają wiele czasu, ani możliwości by zjeść posiłek na miejscu ponieważ pragną zdążyć na czas żeby nie stracić ważnych momentów wydarzenia. Lekarstwem na tracenie w ten sposób klientów jest wdrożenie płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i kartą debetową, co ułatwia przepływ informacji i finansów, a także skraca czas obsługi do minimum. Nie ma miejsca na pomylenie zamówienia ani czasu na liczenie pieniędzy i wydawanie reszty dlatego wdrożenie płatności zbliżeniowych zintegrowanych z systemem typu POS jest w takich obiektach koniecznością.
Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla pizzerii

Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla pizzerii

Pizzerie z reguły mają szeroką ofertę, w której można znaleźć dziesiątki różnych pizz, tych popularnych wariantów, albo z unikatowymi dodatkami. Zdarza się, że klienci nie posiadają przy sobie odliczonej równo gotówki dlatego zarówno lokal jak i kurierzy muszą być wyposażeni w terminale umożliwiające dokonanie płatności zbliżeniowo kartą płatniczą i kartą debetową. Wdrożenie płatności zbliżeniowych zintegrowanych z systemem typu POS jest także niezwykle pomocne dla całej obsługi, ponieważ wszyscy  pracownicy będą mogli mieć podgląd do bazy danych ze wszystkimi rodzajami zamówionych pizz wraz z ich cenami.
Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla bistro

Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla bistro

Każde Bistro posiada szeroką ofertę, składającą się z napojów, potraw, deserów i innych dodatków. Czasami jednak osoby odwiedzające lokal nie posiadają gotówki. W chwili obecnej dla większości klientów bistro wygodniejszą formą zapłaty jest dokonanie płatności w formie zbliżeniowej  kartą płatniczą lub kartą debetową. Młodzi ludzie także dzięki technologii NFC, często także płacą za zamówienie swoimi smartfonami dlatego każde bistro powinno nadążać za dynamicznie zmieniającymi preferencjami klientów i wdrożyć takie rozwiązanie w swoim lokalu.

 
Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla barów

Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla barów

Bary zwykle odwiedzane są przez młodych i pracujących ludzi, którzy nie przepadają za czekaniem na zamówienie w długich kolejkach. Obsłużenie sporej ilości klientów odwiedzających bar szczególnie w weekendy jest dla obsługi wyzwaniem. Dobrym rozwiązaniem tego problemu jest redukcja czasu obsługi klienta przez wprowadzenie płatności zbliżeniowych. Dzięki temu, czas poświęcony na dokonanie płatności za zamówienie skróci się i pozwoli to tym samym na obsłużenie większej ilości osób w tym samym czasie.
Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla cukierni

Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla cukierni

W cukierniach  można kupić wiele rodzajów słodkich wypieków. Często wypieki jak słodkie bułki i pączki sprzedawane są na sztuki, a ciastka i cukierki na wagę. Ceny spersonalizowanych tortów, różnią się w zależności od użytych składników, wagi i preferencji klientów. Zarówno za okazałe torty jak i za drobne zakupy w cukierni, klienci coraz częściej chcą dokonać płatności kartą dlatego wdrożenie płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i kartą debetową jest dobrym rozwiązaniem dla cukierni oraz dla klientów, którzy stopniowo rezygnują z przechowywania gotówki w portfelu i unikają noszenia sporej ilości ciężkich monet.
Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla kawiarni

Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla kawiarni

Zamówienie kawy po drodze do pracy jest często stosowaną praktyką przez młodych ludzi. Odliczanie pieniędzy przy kasie w celu uregulowania rachunku jest bardziej czasochłonne niż przyłożenie karty do terminalu, aby zapłacić za zamówienie. Klienci muszą uważać, by nie spóźnić się do pracy dlatego częściej za zakupy w kawiarni wolą płacić kartą płatniczą i debetową w formie zbliżeniowej, co zajmuje znacznie mniej czasu niż płacenie gotówką. Dobrym krokiem dla właścicieli kawiarni może być wdrożenie płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową, aby móc obsłużyć więcej klientów szczególnie, że mogą oni zrezygnować z zakupu kiedy tworzą się kolejki.


Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla ciastkarni

Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla ciastkarni

Usługi ciastkarni wspierane są przez informatyczne rozwiązania jak systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS, które zintegrowane są z tabletem, drukarką i kasą fiskalną (w tym wirtualna nazywana również kasą software-ową). Tablet zintegrowany z systemem i aplikacją ma wiele zastosowań między innymi pozwala szybko utworzyć zamówienia i ustawić je w odpowiedniej kolejności, daje możliwość podglądu na aktualny status zamówienia, umożliwia także łatwe podsumowanie kasowe, a także jest źródłem informacji dla wszystkich pracowników.

 
Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla burgerowni

Płatności zbliżeniowe kartą i bezgotówkowe dla burgerowni

Burgerownie tak jak i inne lokale serwujące podobne produkty muszą nieustannie pracować nad minimalizacją czasu poświęconego na realizację zamówień klientów. Oczekują oni szybkiego dostarczenia produktu, szczególnie jeżeli zamawiają burgery z dostawą do domu. Ważne jest, aby każda burgerownia była wyposażona w możliwość płatności zbliżeniowych kartą płatniczą oraz kartą debetową ponieważ z usług burgerowni najczęściej korzystają młodzi ludzie, którzy aktualnie rezygnują z posiadania gotówki w portfelu.