terminal płatniczyW chwili obecnej klienci, którzy odwiedzają ciastkarnie nie płacą już tylko gotówką, ale przyzwyczajeni są do wykorzystywania różnych metod płatności bezgotówkowych, np. płacenie za zakupy w ciastkarni swoją kartą płatniczą oraz kartą debetową.

Coraz częściej klienci korzystają także z systemów płatności mobilnych, dzięki czemu w celu dokonania płatności, mogą jedynie przyłożyć smartfon do terminalu płatniczego. 

Ważną zaletą korzystania z terminali płatniczych w ciastkarni jest możliwość ich integracji z oprogramowaniem typu POS. Warto dodać także, że terminal płatniczy można zintegrować z klasyczną kasą fiskalną, a także z wirtualną kasą fiskalną oraz z aplikacją POS. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Obsługa bezgotówkowych płatności za pomocą terminali płatniczych 

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych dzięki terminalom płatniczym, umożliwia klientom regulację rachunków nie tylko tradycyjnie gotówką, ale także innymi nowoczesnymi metodami płatności. W chwili obecnej większość młodych osób płaci za swoje zakupy kartami płatniczymi, a dzięki technologii NFC, swoimi smartfonami. 

Zakup terminali płatniczych przyniesie wiele korzyści jak: 

  • zwiększenie kontroli nad finansami 
  • większa ilość klientów 
  • szybkość i łatwość obsługi 
  • wygoda dla pracowników i klientów 
  • zwiększenie obrotu 

Dlaczego warto wdrożyć terminale płatnicze w ciastkarni? 

Aktualnie ludzie wykorzystują wiele metod płatności. Wprowadzenie obsługi bezgotówkowych płatności dla ciastkarni za pomocą terminali płatniczych przyczyni się przede wszystkim do skrócenia czasu obsługi klienta, ale także może sprawić, że ciastkarnię odwiedzi znacznie większa ilość osób. Płatności bezgotówkowe to bardzo wygodna metoda płatności, którą cenią sobie klienci. Coraz więcej osób woli wyjąć plastikową kartę i zbliżyć go do terminalu płatniczego (często bez podawania kodu PIN) niż odliczać określoną kwotę i czekać na wydanie reszty. Wdrożenie terminali płatniczych sprawi, że klient będzie bardziej zadowolony, ale także ten zabieg pomoże zredukować pojawiające się błędy przy przyjmowaniu i wydawaniu reszty gotówką, co tym samym zwiększy kontrolę nad przepływem finansowym. Każdy właściciel ciastkarni odkryje wiele innych istotnych zalet używania terminali płatniczych.