terminal płatniczyAktualnie klienci, którzy odwiedzają bistro nie płacą już tylko gotówką, ale także korzystają z możliwości płacenia za zamówienie w formie bezgotówkowej. Większość klientów bistro używa swoich kart płatniczych i debetowych, a także coraz częściej klienci korzystają także z nowoczesnych systemów płatności mobilnych.

Dlatego każde bistro powinno być wyposażone w terminal płatniczy, który umożliwi klientom płacenie nie tylko gotówką, ale także kartami płatniczymi, a nawet osobistym smartfonem.  

Zaletą korzystania z terminali płatniczych w bistro jest możliwość ich integracji z oprogramowaniem typu POS.

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Obsługa bezgotówkowych płatności za pomocą terminali płatniczych 

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych dzięki terminalom płatniczym umożliwia klientom regulację rachunków nie tylko tradycyjnie gotówką, ale także mają oni możliwość korzystania z różnych nowoczesnych metod płatności. Klienci także coraz częściej płacą za zamówienie smartfonem dlatego zakup terminali płatniczych przyniesie wiele korzyści. Ważną zaletą wyposażenia bistro w terminal płatniczy jest znaczne skrócenie czasu obsługi klienta. Innymi zaletami są także: 

  • zwiększenie kontroli nad finansami 
  • redukcja błędów, np. przy wydawaniu reszty
  • większa ilość klientów i wzrost ich zadowolenia
  • szybkość i łatwość obsługi 
  • wygoda dla pracowników i klientów 

Dlaczego warto wdrożyć terminale płatnicze w bistro? 

W dzisiejszych czasach ludzie wykorzystują różne metody płatności. Wprowadzenie obsługi bezgotówkowych płatności dla bistro za pomocą terminali płatniczych przyczyni się do znacznego skrócenia czasu obsługi klienta. W związku z tym, że klienci coraz częściej zamiast gotówki posiadają liczne karty płatnicze i debetowe, którymi często płacą w formie zbliżeniowej, wdrożenie terminali płatniczych sprawi, że klienci będą bardziej zadowoleni. Wprowadzenie do bistro terminali płatniczych sprawi także, że można znacznie zredukować błędy, które często pojawiają się przy przyjmowaniu gotówki i wydawaniu reszty. Dzięki temu można zwiększyć kontrolę nad finansami. Każdy właściciel bistro odkryje znacznie więcej zalet w trakcie korzystania z terminali płatniczych.