Płatności Zbliżeniowe Kartą i Bezgotówkowe dla Fast Foodów i Food TruckówW dzisiejszych czasach wszechobecnej informatyzacji płatności zbliżeniowe są dostępne w każdym lokalu gastronomicznym. Większość klientów z transakcji gotówkowych przeszła na bardziej komfortowe płatności bezgotówkowe. Znacznie praktyczniejsze są płatności zbliżeniowe niż sortowanie banknotów i bilonu w portfelu w celu uregulowania rachunku w lokalu gastronomicznym.

Najważniejszą zaletą płatności zbliżeniowych kartą płatniczą oraz kartą debetową jest możliwość ich integracji z system typu POS ułatwiającym zarządzanie przepływem zamówień w lokalu.

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla fast foodów i food trucków 

Dzięki obsłudze bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla fast foodów i food trucków możliwe jest uregulowanie rachunków przez klientów nie tylko gotówką, ale także bardziej nowoczesnymi metodami płatności. Aktualnie większość klientów w celu zapłacenia za zamówienie w fast foodach i food truckach używa kart płatniczych, a także smartfonów z możliwością płatności NFC. Wdrożenie bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla fast foodów i food trucków ma wiele zalet. Głównymi zaletami są przede wszystkim:  

  • zwiększenie kontroli nad finansami 
  • redukcja błędów, np. przy wydawaniu reszty
  • większa ilość klientów i wzrost ich zadowolenia
  • skrócenie czasu obsługi klienta 

Dlaczego w fast foodach i food truckach warto wprowadzić obsługę bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową

W lokalach tego typu główną rolę odgrywa czas obsługi klienta. Nieustannie dąży się, aby go skracać. W chwili obecnej ludzie wykorzystują wiele różnych metod płatności za zakupione produkty i usługi. Wprowadzenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową dla fast foodów i food trucków przyczyni się nie tylko do skrócenia czasu obsługi klienta, ale też sprawi, że można obsłużyć większą ilość osób w tym samym czasie. 

W chwili obecnej klienci posiadają coraz częściej liczne karty płatnicze i debetowe. Masowo rezygnują również z przechowywania większej ilości gotówki w swoich portfelach. Często także zapisują swoje karty w osobistych telefonach komórkowych, którymi później dokonują opłaty w formie zbliżeniowej. Wdrożenie obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych kartą płatniczą i debetową sprawi, że zwiększy się poziom zadowolenia klientów oraz ten zabieg pomoże też zredukować błędy przy wydawaniu reszty gotówką i tym samym zwiększyć kontrolę nad przepływem finansowym w fast foodach i food truckach.