Integracja ABS POS z Sumup

Jeżeli jesteś właścicielem restauracji, baru, kawiarni, sklepu to na pewno słyszałeś o programie Polska bezgotówkowa. Aby wziąć udział w programie należy spełnić kilka warunków:
– Posiadać nr NIP
– Nie przyjmować płatności bezgotówkowych przez ostatnie 12 miesięcy
– Nie być zarejestrowanym z innym agentem rozliczeniowym
– Działać w ramach franczyzy obejmującej maksymalnie 5 placówek
Jeżeli spełniasz te warunki jesteś idealnym kandydatem do programu.

integracja z sumup


ABS POS z terminalami Sumup

Oprogramowanie do Sumup

ABS POS współpracuje z firmą Sumup dostarczającą terminale płatnicze do płatności bezgotówkowych. Od niedawna nasza aplikacja jest w pełni kompatybilna z terminalami Sumup.
Jesteśmy jedną z pierwszych firm które tak blisko współpracują z producentem sprzętu przez co jesteśmy w stanie zapewnić, że integracja z terminalem Sumup przebiegnie bez żadnych problemów.

Rozwiń swój biznes

Dzięki połączeniu aplikacji ABS POS oraz terminali Sumup zdobędziesz nowych oraz zyskasz jeszcze więcej w oczach klientów którzy na pewno zauważą, że korzystasz z nowoczesnego oprogramowania, w połączeniu z bezpiecznym terminalem do płatności.

Integracje z Terminalem

Łatwość w płatnościach

Nie ma nic prostszego niż płatność dotykowa za pomocą karty, a jeżeli dołożymy do tego integrację Sumup z oprogramowaniem pos, zyskujemy niesamowicie potężne narzędzie do sprzedaży oraz płatności w jednym. W chwilę klient zamówi produkt na tablecie z aplikacją ABS POS, a następnie błyskawicznie zapłaci przy użyciu terminala Sumup.

Integracja płatności

Aplikacja ABS POS dostępna na tablety i telefony posiada możliwość komunikacji z innymi urządzeniami, w tym z terminalami płatniczymi Sumup, wystarczy złożyć zamówienie, zatwierdzić , a aplikacja automatycznie prześle informacje do terminala Sumup za pomocą którego klient zapłaci.

Terminal Sumup z aplikacją ABS POS

Zamów

abs posNie jesteś przekonany? Skontaktuj się z nami, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania! Jesteśmy partnerem Sumup, dzięki temu statusowi możemy zaoferować Ci najlepsze rozwiązania dla twojego biznesu, w najniższej cenie!

Rozwiń swój biznes, połącz niesamowite możliwości oprogramowania ABS POS pozwalającego na składanie i odbieranie zamówień, zarządzanie stanami magazynowymi wraz z pełną integracją z terminalami płatniczymi Sumup!

Zapraszamy do kontaktu!