Aplikacja i Oprogramowanie POS dla BistroUsługi bistro wspierane są w chwili obecnej przez rozwiązania IT jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w bistro za pomocą aplikacji POS

Integracja systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami przynosi wiele korzyści. Najważniejszymi zaletami używania z tabletu sparowanego z systemem i aplikacją są: 

  • poprawne wprowadzanie zamówień
  • szybkie kolejkowanie 
  • podgląd na aktualny status zamówień
  • łatwe podsumowanie kasowe nawet złożonych zamówień
  • centralna informacja dla całego zespołu
  • rezygnacja z odręcznego opisywania zamówień

Dlaczego warto wdrożyć aplikację POS do (typ lokalu)

Nowe technologie są obecne w naszym codziennym życiu. Są one ciągle rozwijane i udoskonalane dlatego też dynamiczny rozwój nowoczesnych rozwiązań nie jest zaskoczeniem. 

Żeby sprostać wymaganiom, opcje w aplikacji zainstalowanej na tablecie również są stale unowocześniane. Aktualnie tradycyjne zarządzanie ustępuje miejsca nowoczesnym rozwiązaniom. W chwili obecnej to autor oprogramowania odpowiedzialny jest za to, żeby oprogramowanie spełniało wszystkie potrzeby bistro. 

Możliwość zapisywania zamówień na tablecie z aplikacją i zintegrowanym systemem sprawia, że można zredukować czas obsługi klienta, a także zwiększyć kontrolę nad poprawną realizacją zamówień. Takie rozwiązanie powoduje także, że można całkowicie zrezygnować z konieczności odręcznego opisywania zamówień, które czasami były nieczytelne i powodowały zakłócenie przepływu informacji wśród pracowników. 

Dzięki możliwości tworzenia kolejki zamówień każda osoba odwiedzająca bistro wie dokładnie jak długo należy czekać na realizację zamówienia, a wprowadzone dane są przejrzyste i dostępne dla wszystkich pracowników bistro

Zalet używania tabletu zintegrowanego z systemem ABS POS można wymienić wiele. Każdy właściciel bistro w trakcie korzystania z oprogramowania POS odkryje wiele przydatnych funkcji, spersonalizowanych pod kątem jego potrzeb.