terminal płatniczyAktualnie klienci odwiedzający bary szybkiej obsługi nie płacą już tylko gotówką. Coraz częściej wykorzystują różne nowoczesne metody płatności bezgotówkowych. Płacenie kartą płatniczą i debetową jest już bardzo powszechne. Klienci coraz częściej także korzystają z nowoczesnych systemów płatności mobilnych dzięki czemu mogą jedynie na krótką chwilę przyłożyć smartfon lub kartę płatniczą do terminalu płatniczego. 

Podstawową zaletą korzystania z terminali płatniczych w barze szybkiej obsługi jest możliwość ich integracji z oprogramowaniem typu POS. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Obsługa bezgotówkowych płatności za pomocą terminali płatniczych 

Obsługa bezgotówkowych płatności zbliżeniowych dzięki terminalom płatniczym, umożliwia klientom regulację rachunków nie tylko tradycyjnie gotówką, ale także innymi nowoczesnymi metodami płatności. Coraz częściej osoby odwiedzające bar szybkiej obsługi, w celu zapłacenia za swoje zamówienie używają nie tylko licznych kart płatniczych, ale także dzięki technologii NFC, osobistych smartfonów. 

Zakup terminali płatniczych przyniesie wiele korzyści. Ważną zaletą jest przede wszystkim skrócenie czasu obsługi klienta. Innymi mocnymi stronami są także: 

  • zwiększenie kontroli nad finansami 
  • większa ilość klientów i wzrost ich zadowolenia
  • szybkość i łatwość obsługi 
  • wygoda dla pracowników i klientów 
  • redukcja kosztów związanych z odprowadzaniem gotówki do banku 

Dlaczego warto wdrożyć terminale płatnicze w barze szybkiej obsługi? 

W barze szybkiej obsługi duży nacisk kładzie się na skrócenie czasu obsługi klienta. Możliwość obsługi bezgotówkowych płatności zbliżeniowych w barze szybkiej obsługi za pomocą terminali płatniczych oprócz tego, że przyczyni się znacznie do skrócenia obsługi to także pomoże tym samym zniwelować kolejki. Wdrożenie terminali płatniczych sprawi, że klient będzie bardziej zadowolony, ale także ten zabieg pomoże zredukować pojawiające się błędy przy przyjmowaniu gotówki i wydawaniu reszty, co zwiększy kontrolę nad przepływem finansowym. Każdy właściciel baru szybkiej obsługi odkryje wiele innych istotnych zalet używania terminali płatniczych.