Aplikacja i Oprogramowanie POS dla Burgerowni

Usługi burgerowni wspierane są w chwili obecnej przez rozwiązania informatyczne jakimi są systemy, oprogramowanie i aplikacje typu POS. Są one zintegrowane z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, kasa fiskalna (w tym wirtualna nazywana też kasą software-ową).

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w burgerowni za pomocą aplikacji POS

Integracja systemu z systemem kasowym i innymi urządzeniami przynosi wiele korzyści. Najważniejszymi zaletami korzystania z tabletu sparowanego z systemem i aplikacją są: 

  • poprawne wprowadzanie zamówień
  • szybkie kolejkowanie 
  • podgląd na aktualny status zamówień
  • łatwe podsumowanie kasowe nawet bardzo trudnych zamówień
  • centralna informacja dla wszystkich pracowników 
  • wzrost konkurencyjności 
  • rezygnacja z odręcznego opisywania zamówień

Dlaczego warto wdrożyć aplikację POS do burgerowni? 

Nowoczesne technologie są aktualnie powszechnie wykorzystywane w miejscach pracy. Przyczyniają się do zwiększenia efektywności procesów oraz do zwiększenia jakości oferowanych produktów i usług. Dlatego też żeby sprostać wymaganiom, opcje w aplikacji zainstalowanej na tablecie są również nieustannie doskonalone. 

Tradycyjne zarządzanie ustępuje miejsca nowoczesnym rozwiązaniom. Obecnie to twórca oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby oferowane oprogramowanie spełniało wszystkie potrzeby burgerowni

W zarządzaniu zamówieniami w takim lokalu gastronomicznym jak burgerownia kluczowy jest czas obsługi klienta oraz szybkość przygotowywania posiłków, dlatego też możliwość zapisywania zamówień na tablecie z aplikacją i zintegrowanym systemem skutecznie redukuje czas, który trzeba poświęcić na obsługę klienta. Powoduje to tym samym, że można obsłużyć więcej osób w tym samym czasie. 

Wdrożenie takich nowoczesnych rozwiązań sprawia, że można zrezygnować z konieczności prowadzenia odręcznych notatek i przekazywania ich kolejno pracownikom. 

Dzięki możliwości tworzenia kolejki zamówień każdy klient burgerowni wie dokładnie jak długo należy czekać na realizację zamówienia, a wprowadzone dane są przejrzyste i dostępne dla całego zespołu. 

Zalet używania tabletu zintegrowanego z systemem ABS POS można wymienić wiele. Każdy właściciel burgerowni  w trakcie korzystania z oprogramowania POS odkryje wiele przydatnych funkcji dopasowanych do jego potrzeb.