Usługi pizzerii wspierane są między innymi przez wirtualną kasę fiskalną, która sprawia, że proces sprzedaży w lokalu jest znacznie prostszy. Wirtualną kasę fiskalną można z powodzeniem zintegrować z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, komputer. Dodatkowo wirtualna kasa fiskalna może współpracować z oprogramowaniem i aplikacjami typu POS. 

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w pizzerii za pomocą wirtualnej kasy fiskalnej 

W dzisiejszych czasach, kiedy nowoczesne rozwiązania informatyczne są obecne w każdym aspekcie naszego życia można zrezygnować z posiadania fizycznych urządzeń jak kasy fiskalne i zastąpić je wirtualnymi kasami fiskalnymi. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest używanie własnego telefonu wraz z aplikacją i korzystanie z niego jak z softwarowej kasy fiskalnej. Korzystanie z wirtualnej kasy fiskalnej może przynieść wiele korzyści, wśród których można wyróżnić: 

  • mniejsza ilość urządzeń, które należy serwisować
  • niższy koszt zakupu od tradycyjnej kasy fiskalnej
  • prostsze zarządzanie księgowością
  • możliwość przesyłania online potwierdzeń zakupów klientom

Dlaczego warto wdrożyć wirtualną kasę fiskalną dla pizzerii? 

Wirtualna kasa fiskalna współpracuje z drukarkami fiskalnymi wydającymi paragony fiskalne. To system do zarządzania i organizacji przyjmowanych zamówień, który zapewnia lepszą i wydajniejszą pracę przy ich realizacji. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju lokalu, od dużej restauracji, po niewielkie obiekty gastronomiczne. Oznacza to, że to rozwiązanie będzie odpowiednie dla każdej pizzerii. 

Aktualnie wszystkie pizzerie mogą używać aplikacji mobilnej jako wirtualnej kasy fiskalnej. Taką aplikację można także uruchamiać w dowolnym momencie, co jest dużym plusem. 

Dzięki temu rozwiązaniu podatnicy mogą ewidencjonować obrót za pomocą tabletu lub innego urządzenia mobilnego. Te rozwiązanie umożliwia także zarządzanie księgowością w pizzerii z każdego innego miejsca. Należy jednak zainstalować w swoim urządzeniu odpowiedni program. Każdy właściciel pizzerii w trakcie korzystania z wirtualnej kasy fiskalnej odkryje wiele przydatnych funkcji tego nowoczesnego rozwiązania.