Usługi ciastkarni wspierane są między innymi przez wirtualną kasę fiskalną, która upraszcza procesy obsługi i sprzedaży w lokalu. Wirtualną kasę fiskalną można z powodzeniem zintegrować z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, komputer. Dodatkowo wirtualna kasa fiskalna może współpracować z oprogramowaniem i aplikacjami typu POS.

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w ciastkarni za pomocą wirtualnej kasy fiskalnej 

W chwili obecnej dzięki nowoczesnym rozwiązaniom IT można zrezygnować z konieczności posiadania fizycznych urządzeń jak kasy fiskalne i zastąpić je wirtualnymi kasami fiskalnymi. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest korzystanie z własnego urządzenia wraz z aplikacją i używanie go jako softwarowej kasy fiskalnej. Takie rozwiązanie ma wiele mocnych stron jak przykładowo: 

  • mniejsza ilość urządzeń, które należy serwisować
  • niższy koszt zakupu od tradycyjnej kasy fiskalnej
  • prostsze zarządzanie księgowością
  • możliwość przesyłania online potwierdzeń zakupów klientom

Dlaczego warto wdrożyć wirtualną kasę fiskalną dla ciastkarni? 

Wirtualna kasa fiskalna współpracuje z drukarkami fiskalnymi wydającymi paragony fiskalne. To system do zarządzania i organizacji przyjmowanych zamówień, który zapewnia lepszą i wydajniejszą pracę przy ich realizacji. Takie rozwiązanie może być wdrożone w każdym lokalu gastronomicznym niezależnie od jego wielkości dlatego też możliwe jest używanie wirtualnej kasy fiskalnej w ciastkarni. 

W chwili obecnej wszystkie ciastkarnie mogą korzystać z aplikacji mobilnej jako wirtualnej kasy fiskalnej. Ważne jest, że aplikację można uruchamiać w dowolnym momencie. 

Dzięki temu rozwiązaniu podatnicy mogą ewidencjonować obrót za pomocą tabletu lub innego urządzenia mobilnego. Te rozwiązanie umożliwia także zarządzanie księgowością w ciastkarni poza lokalem. Należy jednak zainstalować w swoim urządzeniu odpowiedni program. Każdy właściciel ciastkarni w trakcie korzystania z wirtualnej kasy fiskalnej odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.