Usługi burgerowni wspierane są w chwili obecnej między innymi przez wirtualną kasę fiskalną, która upraszcza procesy obsługi i sprzedaży w lokalu. Wirtualną kasę fiskalną można z powodzeniem zintegrować z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, komputer. Dodatkowo wirtualna kasa fiskalna może współpracować z oprogramowaniem i aplikacjami typu POS.

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w burgerowni za pomocą wirtualnej kasy fiskalnej 

Nowoczesne rozwiązania informatyczne przyczyniły się do tego, że można aktualnie zrezygnować z posiadania fizycznych urządzeń jak kasy fiskalne i zastąpić je wirtualnymi kasami fiskalnymi. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest używanie własnego telefonu wraz z aplikacją i korzystanie z niego jak z softwarowej kasy fiskalnej. Używanie wirtualnej kasy fiskalnej ma wiele zalet między innymi: 

  • mniejsza ilość urządzeń, które należy serwisować
  • niższy koszt zakupu od tradycyjnej kasy fiskalnej
  • prostsze zarządzanie księgowością
  • możliwość przesyłania online potwierdzeń zakupów klientom

Dlaczego warto wdrożyć wirtualną kasę fiskalną dla burgerowni? 

Wirtualna kasa fiskalna współpracuje z drukarkami fiskalnymi wydającymi paragony fiskalne. Oznacza to, że właściciel burgerowni nie musi posiadać osobnego urządzenia, aby rejestrować sprzedaż. Tradycyjne kasy fiskalne można zastąpić nowoczesną aplikacją zainstalowaną w tablecie, komputerze, a nawet w telefonie. Wirtualna kasa fiskalna to system do zarządzania i organizacji przyjmowanych zamówień, który zapewnia lepszą i wydajniejszą pracę przy ich realizacji. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju lokalu, od dużej restauracji, po niewielkie obiekty gastronomiczne. Oznacza to, że nawet takie lokale jak niewielkie burgerownie mogą wdrożyć te rozwiązanie. 

W dzisiejszych czasach wszystkie burgerownie mogą używać aplikacji mobilnej jako wirtualnej kasy fiskalnej. Taką aplikację zainstalowaną na tablecie, czy telefonie można także uruchamiać w dowolnej chwili co również jest dużym ułatwieniem. 

Dzięki temu rozwiązaniu podatnicy mogą ewidencjonować obrót za pomocą tabletu lub innego urządzenia mobilnego. Te rozwiązanie umożliwia także zarządzanie księgowością w burgerowni z każdego innego miejsca. Należy jednak zainstalować w swoim urządzeniu odpowiedni program. Każdy właściciel burgerowni w trakcie korzystania z wirtualnej kasy fiskalnej odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.