Usługi baru wspierane są między innymi przez wirtualną kasę fiskalną, która przyczynia się do znacznego uproszczenia procesów obsługi i sprzedaży w lokalu. Wirtualną kasę fiskalną można z powodzeniem zintegrować z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, komputer. Dodatkowo wirtualna kasa fiskalna może współpracować z oprogramowaniem i aplikacjami typu POS.

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w barze za pomocą wirtualnej kasy fiskalnej 

Aktualnie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom IT można zrezygnować z posiadania fizycznych urządzeń jak kasy fiskalne, a zastąpić je wirtualnymi kasami fiskalnymi. Korzystanie z własnego tabletu wraz z aplikacją i używanie takiego urządzenia jako softwarową kasę fiskalną jest bardziej praktycznym rozwiązaniem. Takie rozwiązanie jak korzystanie z wirtualnej kasy fiskalnej może przynieść wiele korzyści jak przykładowo: 

  • niższe koszty amortyzacji i przeglądu urządzeń
  • niższy koszt zakupu od tradycyjnej kasy fiskalnej
  • prostsze zarządzanie księgowością
  • łatwy dostęp do aplikacji i urządzenia

Dlaczego warto wdrożyć wirtualną kasę fiskalną dla baru? 

Wirtualna kasa fiskalna współpracuje z drukarkami fiskalnymi wydającymi paragony fiskalne. 

Sama nazwa tego rozwiązania brzmi bardzo nowocześnie. Wirtualna kasa fiskalna to system do zarządzania i organizacji przyjmowanych zamówień, które zapewnia wygodniejszą pracę przy ich realizacji. Rozwiązanie to jest przeznaczone dla każdego rodzaju lokalu, od dużych lokali jak restauracje, po niewielkie obiekty gastronomiczne. Oznacza to, że wirtualna kasa fiskalna z powodzeniem może być wdrożona także w barze. 

W chwili obecnej wszystkie bary mogą korzystać z aplikacji mobilnej jako wirtualnej kasy fiskalnej. Aplikację mobilną można także uruchamiać w każdej chwili.  

Dzięki temu rozwiązaniu podatnicy mogą ewidencjonować obrót za pomocą tabletu oraz innego urządzenia mobilnego. Te rozwiązanie umożliwia także zarządzanie księgowością w barze z każdego innego miejsca. Należy jednak zainstalować w swoim urządzeniu odpowiedni program. Każdy właściciel baru w trakcie używania wirtualnej kasy fiskalnej odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.