Usługi baru szybkiej obsługi wspierane są między innymi przez wirtualną kasę fiskalną, która upraszcza procesy obsługi i sprzedaży w lokalu. Wirtualną kasę fiskalną można z powodzeniem zintegrować z takimi urządzeniami jak tablet, drukarka, komputer. Dodatkowo wirtualna kasa fiskalna może współpracować z oprogramowaniem i aplikacjami typu POS.

Pełną ofertę urządzeń oraz ich integracji można sprawdzić w naszym sklepie pod adresem https://abspos.pl/sklep

Zarządzanie zamówieniami w barze szybkiej obsługi za pomocą wirtualnej kasy fiskalnej 

W dzisiejszych czasach wszechobecnej informatyzacji można zrezygnować z posiadania fizycznych urządzeń jak kasy fiskalne, a zastąpić je wirtualnymi kasami fiskalnymi. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem jest korzystanie z własnego telefonu wraz z aplikacją i używanie go jak softwarowej kasy fiskalnej. Korzystanie z wirtualnej kasy fiskalnej może przynieść wiele korzyści, wśród których można wyróżnić: 

  • mniejsza ilość urządzeń, które należy serwisować
  • niższy koszt zakupu od tradycyjnej kasy fiskalnej
  • prostsze zarządzanie księgowością
  • możliwość przesyłania online potwierdzeń zakupów klientom

Dlaczego warto wdrożyć wirtualną kasę fiskalną dla baru szybkiej obsługi? 

Wirtualna kasa fiskalna współpracuje z drukarkami fiskalnymi wydającymi paragony fiskalne. To system do zarządzania i organizacji przyjmowanych zamówień, który zapewnia lepszą i wydajniejszą pracę przy ich realizacji. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju lokalu, od dużej restauracji, po niewielkie obiekty gastronomiczne. 

Aktualnie wszystkie bary szybkiej obsługi mogą korzystać z aplikacji mobilnej jako wirtualnej kasy fiskalnej. Z aplikacji można także korzystać w każdej chwili, co również jest ważnym aspektem.  

Dzięki temu rozwiązaniu podatnicy mogą ewidencjonować obrót za pomocą tabletu lub innego urządzenia mobilnego. Te rozwiązanie umożliwia także zarządzanie księgowością w barze szybkiej obsługi z każdego innego miejsca. Należy jednak zainstalować w swoim urządzeniu odpowiedni program. Każdy właściciel baru szybkiej obsługi w trakcie korzystania z wirtualnej kasy fiskalnej odkryje wiele przydatnych funkcji dostosowanych do jego potrzeb.