Oprogramowanie dla Gastronomii ABS POS

Indywidualna oferta przygotowana specjalnie dla Ciebie!
Jesteś właścicielem lokalu gastronomicznego oferującego niestandardową dania? Świetnie! Z naszą pomocą zyskasz nowych klientów, a stali bywalcy będą zaskoczeni jak dbasz o ich wygodę przy składaniu zamówień i płatnościach.
Jako że oprogramowanie ABS dla gastronomii nie jest zamkniętym projektem, możemy przygotować wersję która będzie odpowiadała specyfice Twojego lokalu. Zaopatrz się dodatkowo w drukarkę fiskalną, połącz ją z tabletem i uzyskaj potężny system sprzedaży dla lokalu gastronomicznego!

Orpogramowanie dla Gastronomii - szef w kuchni


POS dla gastronomii, zaskocz swoich klientów!

Oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb

Nasze oprogramowanie do gastronomii dostosowywane jest do Twoich potrzeb i wymagań, potrzebujesz większej ilości pozycji menu lub kategorii, niestandardowego widoku aplikacji, możliwości modyfikacji potraw? Z naszą aplikacją to możliwe!

Łatwość obsługi programu

Niezależnie od złożoności programu zawsze dbamy aby osoba która będzie obsługiwać klientów jak i sami klienci od razu potrafili korzystać z naszego oprogramowania, dzięki temu zamawianie potraw jest jeszcze szybsze i przyjemniejsze!

Program dla twojego lokalu gastronomicznego - zdjęcie

Komunikacja z drukarkami

Dzięki naszemu oprogramowaniu, tablet na którym będzie ono operować może komunikować się bezpośrednio z drukarkami fiskalnymi, dodatkowo realizowane to jest bez użycia jakichkolwiek kabli! Od teraz możesz zbierać zamówienia przy stolikach gości w lokalu gastronomicznym, i od razu wysyłać je do drukarki w celu wydrukowania rachunku.

Pełne wsparcie dla Twojego biznesu

Zamawiając u nas oprogramowanie dla gastronomii możesz być pewien profesjonalnego podejścia do Twojego projektu, dodatkowo po przygotowaniu oprogramowania przyjedziemy przygotować je do działania, sprawdzimy czy wszystko działa poprawnie oraz przeprowadzimy krótkie szkolenie z zakresu jego obsługi.
Na tym nie kończymy! Gdy coś pójdzie nie tak, jesteśmy do Twojej dyspozycji w celu rozwiązania problemu!

Potrawa zamówiona za pomocą ABS POS - zdjęcie

Zamów

ABS POSJeśli masz pytania lub zdecydowałeś się rozwijać swój biznes, nie czekaj! Zadzwoń do nas teraz i zobacz co jeszcze możesz zyskać dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu dla gastronomii ABS POS.
Nie ryzykuj zakupu oprogramowania od firm które sprzedają gotowy produkt bez możliwości modyfikacji i aktualizacji do najnowszych standardów, rozwiń swój lokal z ABS POS.

Zapraszamy do kontaktu!