ABS POS – aplikacja na tablety

Szybkość realizacji zamówień w restauracji jest kluczem do zadowolenia klientów. Jest sposób, dzięki któremu w łatwy sposób, można zwiększyć organizację w kuchni, usprawnić pracę czy też przyspieszyć realizację zamówień. Wystarczy tylko posiadać terminal dotykowy z aplikacją ABS POS.

tablet na kuchnie

Monitor na zaplecze gastronomiczne z ABS POS?

Monitor, umiejscowiony w kuchni lub na zapleczu, może być narzędziem, które umożliwi odbieranie zamówień, czy generowanie nowych raportów. Sam sposób w jaki działa aplikacja jest bardzo prosty. Za jej pomocą kelner odbiera zamówienie, a powiadomienie o szczegółach zamówienia klienta przekazuje do obszaru sporządzania potraw. Kelner także otrzyma alert, gdy potrawa zostanie przygotowana i gotowa do wydania. Aplikacja umożliwia także łatwe zarządzanie rachunkami  – daje ona klientowi wybór, spośród kilku form płatności. Dodatkowo drukarki kuchenne otrzymują od aplikacji polecenie o wydrukowaniu odpowiednich paragonów.

tablet na kuchnie

Jakie są zalety aplikacji ABS POS?

Aplikacja ABS POS umożliwia kontrolę nad zarządzaną działalnością. Dzięki niej, możesz kiedy zechcesz, zobaczyć zamówienia klientów, raporty i ilość produktów dostępnych w magazynie. Dodatkowo przy wykorzystaniu aplikacji, usprawnisz obsługę w swoim lokalu, zwiększysz satysfakcję klientów i sprawisz, że chętniej będą oni powracali do Twojego punktu gastronomicznego. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, między innymi dzięki temu, że jest podzielona na kategorie. W czytelny sposób prezentuje ona zamówienia klientów i wyświetla listę, na której umieszczona jest ilość i cena produktu. Kolejnym plusem aplikacji jest to, że jest zaopatrzona w wyszukiwarkę, która jest bardzo użyteczna, gdy ilość pozycji w menu jest duża. Warto także wspomnieć, że aplikacja dopasowuje, dogodną dla klienta, formę płatności. Formy płatności jakie są obsługiwane to: gotówka, karta, przelew, faktura, a nawet kryptowaluty (Bitcoin, ETH, Ripple, Stellar, a za jakiś czas ABS Coin).

Jak korzystać z ABS POS?

Korzystanie aplikacji ABS POS jest bardzo proste. Jedynym wymogiem jest posiadanie drukarki kuchennej oraz terminala dotykowego, wyposażonego w moduł bluetooth.
Dokładną instrukcję obsługi można znaleźć na stronie abspos.pl.
Tablety można zakupić razem z oprogramowaniem do gastronomii!