ABS POS – aplikacja na tablety

Jak wiadomo szybkość wykonywania zamówień w restauracji jest kluczem do zadowolenia klientów. Ludzie nie zdają sobie sprawy jak bardzo łatwo można zwiększyć organizację w kuchni, usprawnić pracę czy też przyspieszyć realizację zamówień. Wystarczy tylko posiadać terminal dotykowy z aplikacją ABS POS.

tablet na kuchnie

Monitor na kuchnie z ABS POS?

Monitor na kuchnie wystarczy ci na odbieranie zamówień czy też wytwarzanie nowych raportów. Przy pomocy tabletu możliwe będzie odbieranie zamówień. Sam sposób w jaki działa aplikacja jest bardzo prosty: za pomocą tejże aplikacji kelner otrzymuje powiadomienie o zamówieniu klienta, po czym wysyła je do obszaru sporządzania potraw. Kelner także otrzyma powiadomienie o przygotowaniu potrawy i możliwości wydania jej. Aplikacja umożliwia także łatwe zarządzanie rachunkami  – daje ona klientowi kilka form płatności. Dodatkowo drukarki kuchenne otrzymują od aplikacji informację o wydrukowaniu odpowiednich paragonów.

tablet na kuchnie

Jakie są zalety aplikacji ABS POS?

Przede wszystkim dzięki aplikacji posiądziesz ogromną kontrolę nad zarządzaną działalnością, możesz kiedy tylko chcesz i gdzie chcesz zobaczyć zamówienia klientów, raporty, czy ilość produktów w Twoim magazynie. Dzięki niej twoja obsługa będzie o wiele szybsza z czym wiąże się satysfakcja klienta, która zwiększa szansę, że klient powróci do tej restauracji. Dodatkowo aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze. Aplikacja jest podzielona na kategorie, w przyjazny dla oka sposób przedstawione są zamówienia klienta, są one wyświetlane w postaci listy, na której umieszczona jest ilość i cena produktu. Kolejnym plusem aplikacji jest to, że jest zaopatrzona w wyszukiwarkę, która jest bardzo użyteczna gdy ilość pozycji w menu jest duża. Warto także wspomnieć, że aplikacja dopasowuje odpowiednią formę płatności dla klienta. Formy płatności jakie są obsługiwane to: gotówka, karta, przelew faktura, czy nawet kryptowaluty (są to: Bitcoin, ETH, Ripple, Stellar, a za jakiś czas ABS Coin)

Jak korzystać z ABS POS?

Korzystanie z tej aplikacji jest bardzo proste. Jedynym wymogiem jest posiadanie terminala dotykowego wyposażonego w Bluetooth, a także drukarki kuchennej.
Dokładną instrukcję obsługi można znaleźć na stronie abspos.pl.
Tablety można zakupić razem z oprogramowaniem do gastronomii!