Oprogramowanie ABS POS z terminalami SumUP

Nowoczesne terminale płatnicze – SumUp, pozwalają na szybkie, mobilne pobieranie płatności w punktach gastronomicznych, sklepach, food truckach. Terminal pozwala jednak tylko na komunikacje między klientem końcowym a bankiem.

Dla właściciela urządzenia SumUP, oprócz samej płatności, niezbędne jest oprogramowanie do sprzedaży, które umożliwia bezobsługowe przekazywanie informacji o płatnościach do terminala.

Terminale płatnicze najczęściej bywają łączone z kasami fiskalnymi lub systemami sprzedażowymi – oprogramowanie + drukarka fiskalna wraz z  okablowaniem. W starszych wersjach terminali płatniczych, medium komunikacyjnym był kabel z końcówkami RJ9 lub RJ11 lub kabel internetowy z końcówkami RJ45. W okresie technologii GPRS do użytku weszły urządzenia niezależne, do komunikacji z bankami poprzez kanały telekomunikacyjne, jednak komunikacja pomiędzy samymi systemami nadal potrzebowała fizycznego połączenia kablem.

Aplikacja Sumup

Aplikacja SumUp – przyspiesz obsługę klientów

Dopiero rynek systemów mobilnych, pozwolił na podłączenia kas fiskalnych oraz mobilnych systemów sprzedażowych, poprzez Bluetooth lub WiFi. Rozwiązania te wymusiły powstanie mobilnego terminala płatniczego SumUp. Jedynym oprogramowaniem na rynku wspierającym to rozwiązanie jest ABS POS – przeznaczone do małych punktów handlowych lub do gastronomii. System ABS POS bardzo dobrze współpracuje z terminalem SumUp – razem, te mobile rozwiązania tworzą jednolity, niezawodny system. Oprogramowanie ABS POS komunikuje się z terminalem SumUP poprzez moduł Bluetooth, zapewniając szybką i bezproblemową komunikację i zadowolenie klientów, którzy mogą opłacić zamówienie, bez konieczności posiadania przy sobie gotówki.

Partnerzy SumUp

Jako partnerzy SumUP jesteśmy w stanie przygotować kompleksową ofertę dla sklepów, gastronomii, barów, w celu jak najlepszego wykorzystania systemu ABS POS i terminali płatniczych. Dodatkowo dzięki naszej współpracy oferujemy pełną integrację terminala SumUP z naszym systemem, w bardzo korzystnej cenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w Integracja ABS POS SumUp

Oferta oprogramowania ABS POS