ABS POS – Oprogramowanie idealne do Barów i Dyskotek

Każde duże miasto – a w Polsce zaliczyć można do nich Warszawę, Poznań, Olsztyn, Kraków, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Gdynię, Sopot, Katowice, Rzeszów, Lublin, Zieloną Góra – posiada miejsce w którym na jednej – dwóch lub trzech ulicach są wszystkie najlepsze bary, piwiarnie w mieście.

Miejsca te tworzą inną atmosferę od miejsc gdzie są restauracje czy kawiarnie – w tych miejscach tętni życie po 20.00 każdego dnia. Ludzie Świętują, ucztują inaczej niż w punktach gastronomicznych nie mówi się tu o gastro czy bistro tylko o procentach. Duże zagęszczenie ludzi którym brakuje cierpliwości w jednym miejscu, musi nieść również obawy właścicieli pubów, barów czy dyskotek.

Oprogramowanie do Dyskotek

Zalety ABS POS – Aplikacji dostosowanej do Barów

Obsługa musi być idealna – bez pomyłek ze strony barmanów – systemy do obsługi muszą być na tyle intuicyjne i przyjazne ze barman o 24.00 już nie myśli, a nie popełnia błędów.  Tą przewagę daje mobilny system do obsługi ABS POS. System z oprogramowaniem na tablety daję przewagę mobilności – barman zawsze może podejść do stolik i przyjąć od delikwenta ostanie zamówienie. Przyjmujące zamówienie – wysyła je od razu na bar gdzie barman już może je na spokojnie zrobić.

Śledzenie kosztów w czasie rzeczywistym? Z ABS POS to możliwe!

Wszystkie zamówienia trafiają od razu do chmury gdzie właściciel od razu może śledzić zyski i straty z danego pubu, baru czy dyskoteki. System pozwala również ewidencjować sprzedaż biletów, wejść do toalety, korzystania z parkingu czy szatni. Wszystkie te aspekty są ważne do osiągnięcia zysku przez danego właściciela.

Jeżeli interesuje Cie nasza aktualna oferta sprawdź Oprogramowanie do Barów