ABS POS – Oprogramowanie idealne dla barów i dyskotek

Każde większe miasto w Polsce, do których zaliczyć można, między innymi: Warszawę, Poznań, Olsztyn, Kraków, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Gdynię, Sopot, Katowice, Rzeszów, Lublin, Zieloną Górę – posiada miejsce, w którym na jednej z ulic, znajdują się najlepsze bary, puby, dyskoteki, czy piwiarnie.

Miejsca te tworzą zupełnie inną atmosferę, od restauracji, czy kawiarni. Główną różnicą są godziny pracy. Podczas gdy lokale z tej drugiej grupy właśnie się zamykają, bary i dyskoteki odnotowują największą ilość klientów, gotowych na dobrą zabawę i wypicie kilku drinków.

Oprogramowanie do Dyskotek

Zalety ABS POS – Aplikacji dostosowanej do barów

Obsługa musi być idealna – bez pomyłek ze strony barmanów. Systemy do obsługi muszą być na tyle intuicyjne i przyjazne, że barman, nawet w późnych godzinach nocnych, gdy utrzymanie pełnej koncentracji na wykonywanych obowiązkach jest niemal niemożliwe, uniknie popełniania błędów. Tę przewagę daje mobilny system do obsługi ABS POS. System z oprogramowaniem na tablety jest wyjątkowo użyteczny, właśnie do pracy pod presją czasu, gdy kolejka do baru wydłuża się i zależy nam na obsłudze jak największej ilości klientów, w jak najkrótszym czasie.

Śledzenie kosztów w czasie rzeczywistym? Z ABS POS to możliwe!

Wszystkie zamówienia trafiają od razu do chmury, gdzie właściciel od razu może śledzić zyski i straty z danego pubu, baru czy dyskoteki. Dodatkowo oprogramowanie pozwala ewidencjonować ilość sprzedanych biletów, ilość osób korzystających z parkingu czy szatni. Wszystkie te aspekty są ważne, podczas prowadzenia biznes.  Aplikacja pozwala na oszczędność czasu i daje właścicielowi lokalu komfort i niezbędną wiedzę, nawet gdy nie przebywa on w miejscu prowadzonej działalności.

Jeżeli interesuje Cie nasza aktualna oferta sprawdź Oprogramowanie do Barów