ABS POS – innowacyjny, mobilny i kompleksowy system do obsługi gastronomii.

Nasz system gwarantuje bezpośrednią i wygodną kontrolę Twojego biznesu, a jednocześnie zapewnia sprawną obsługę gości, procedowanie zamówień w błyskawiczny sposób (dzięki wykorzystaniu Easy QR), efektywne kolejkowanie, wydawanie wybranych i przygotowanych zamówień, obsługę magazynu i liczników zużycia (na przykład piwa), zindywidualizowane raportowanie dla szefa czy managera, dostępne z każdego miejsca na świecie, które posiada dostęp do Internetu, a także przyjazny i zorientowany na optymalizację zasobów i procesów post sell service.

ABS POS to nie tylko aplikacja do obsługi i fiskalizacji sprzedaży w lokalach gastronomicznych. To także zoptymalizowany pod każdego klienta bezpieczny system zapewniający płynniejszą pracę, lepsze wykorzystanie zasobów i pozwalający na uniknięcie błędów w codziennej, niełatwej pracy lokalu gastronomicznego.

Łatwość obsługi ABS POS

Prostota przyjmowania i składania zamówień

Kelner lub bezpośrednio gość (za pomocą aplikacji Easy QR) przyjmuje zamówienia do realizacji i natychmiast przesyła je do  osoby zajmującej się jego realizacją. Po potwierdzeniu i finalizacji zamówienia, informacja jest natychmiastowa i pozwala na szybkie wydanie świeżo przygotowanych zamówień.

Błyskawiczne płatności

Przy realizacji zapłaty, gość ma do wyboru kilka metod płatności. Sama aplikacja jest na tyle wygodna i intuicyjna, ponieważ powstała we współpracy grafików z użytkownikami i pracownikami branży. Opisy można zastąpić ikonami, co ułatwia szybką identyfikację produktów. Zamówienia są edytowalne i można je przypisać do osób, czy stolików, podzielić rachunki, etc.

Dostosowany do konkretnego biznesu

Dodatkową zaletą naszej aplikacji jest jej unikalność oraz możliwość indywidualizacji, wynikająca z tego, że sami tworzymy wszystkie rozwiązania informatyczne oraz programowe, a także dostosowujemy je do specyfiki i wymagań naszych Klientów.

Gwarancja zadowolenia klienta z ABS POS

Atrakcyjny model finansowania

Mimo powyższych kilku wymienionych zalet naszego systemu, jest on bardzo dostępny i atrakcyjny finansowo, a kilka modeli finansowania, w tym abonamentowy z usługą cloud, sprawia że nawet niewielkie firmy, mikro i mali przedsiębiorcy mogą z powodzeniem go używać, nie zwiększając kosztów.

Dodatkowe korzyści dla klientów ABS POS

Co więcej, dla naszych Klientów przewidujemy możliwość rozwoju tego oprogramowania, a także bezpłatnej analizy kosztów energii elektrycznej i gazowej, co wraz z optymalizacją kosztów wynikającą z użytkowania ABS POS może być wymierną oszczędnością w prowadzeniu biznesu.