ABS POS – innowacyjny, mobilny i kompleksowy system do obsługi gastronomii.

Nasz system gwarantuje bezpośrednią i wygodną kontrolę Twojego biznesu, a jednocześnie zapewnia szybsza obsługę gości, procedowanie zamówień w błyskawiczny sposób (także dzięki Easy QR), efektywne kolejkowanie i wydawanie wybranych i przygotowanych zamówień, obsługę magazynu i liczników zużycia (na przykład piwa), zindywidualizowane raportowanie dla szefa / managera, dostępne z każdego miejsca na świecie (takiego z dostępem do internetu a także przyjazny i zorientowany na optymalizację zasobów i procesów post sell service.

ABS POS to nie tylko aplikacja do obsługi i fiskalizacji sprzedaży w lokalach gastronomicznych. To także zoptymalizowany pod każdego klienta bezpieczny system zapewniający płynniejszą pracę, lepsze wykorzystanie zasobów i pozwalający na uniknięcie poślizgów w codziennej, niełatwej przecież pracy lokalu gastronomicznego.

Łatwość obsługi ABS POS

Prostota przyjmowania i składania zamówień

Kelner, lub bezpośrednio Gość (za pomocą aplikacji Easy QR) przyjmuje zamówienia do realizacji i natychmiast przesyła je do przygotowującego zamówienie. Po potwierdzeniu i realizacji zamówienia, informacja jest również natychmiastowa i pozwala na szybkie wydanie świeżo przygotowanych zamówień.

Błyskawiczne płatności

Przy realizacji zapłaty, Gość ma do wyboru kilka prostych metod płatności, co również zwiększa satysfakcję Gości i ułatwia pracę obsłudze.
Aplikacja jest intuicyjna i ergonomiczna, stworzona przez grafików we współpracy z użytkownikami – pracownikami branży. Dzięki temu interfejs jest prosty, lekki i łatwy do codziennej pracy. Opisy można zastąpić ikonkami co ułatwia szybką identyfikację produktów. Zamówienia są edytowalne i można je przypisać do osób, stolików, podzielić rachunki, etc.

Dostosowany do konkretnego biznesu

Dodatkową zaletą naszej aplikacji jest jej unikalność oraz możliwości indywidualizacji wynikająca z tego że sami tworzymy wszystkie rozwiązania informatyczne oraz programowe, a także dostosowujemy je do specyfiki i wymagań naszych Klientów.

Gwarancja zadowolenia klienta z ABS POS

Atrakcyjny model finansowania

Mimo powyższych kilku wymienionych, z wielu zalet naszego systemu, jest on bardzo dostępny i atrakcyjny finansowo, a kilka modeli finansowania, w tym abonamentowy z usługą cloud, sprawia że nawet niewielkie firmy, mikro i mali przedsiębiorcy mogą z powodzeniem go używać, nie zwiększając kosztów.

Dodatkowe korzyści dla klientów ABS POS

Co więcej, dla naszych Klientów przewidujemy możliwość rozwoju tego oprogramowania a także bezpłatnej analizy kosztów energii elektrycznej i gazowej, co wraz z optymalizacją kosztów wynikająca z użytkowania ABSPOS może być wymierną oszczędnością w prowadzeniu biznesu.